Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Συγκρότημα..?

Πήγαινε κάτω 
+4
PaRasemi
Christy
Paraholic
ParaFanzFtw
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:19 pm

Christy έγραψε:
Δεν με νοιαζει αν είναι δυσκολη/ευκολη/αν παιζουν ολοι! Εγώ θελω να βρω δυο ωρες την εβδομαδα, έναν καθηγητη/καλο ωδειο και να μου δώσουν λεφτα οι γονεις μου, και για κιθαρα, και για μαθηματα.... crying Μονο το δευτερο είναι πιθανο να γινει.... angry

και μια φορα τν εβδομαδα μια χαρα ειναι :p εγω παντως μια κανω!οταν λες το δευτερο??το ωδειο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:27 pm

ναι!
Υπαρχουν αρκετα στα γιαννενα και μπορώ να βρω και καθηγητη!

Για λεφτα και χρονο... χμ... οκ, τα λεφτα οχι και τοσο... αλλά δεν υπαρχει πιθανοτητα να βρω χρονο να καθισω να διαβασω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:38 pm

Κοιτα σκεψου το....απ τη μια ωρα που θα καθεσαι Pc μπορεις ν μελετας κιθαρα..αλλιως περιμενε ν τελειωσεις το σχολειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 11:38 pm

Το θεμα είναι οτι δεν καθομαι υπολογιστη, παρα μονο οταν επιστρεφω απο το σχολειο και τα σ/κ.... xD
Oποτε, ακριβως αυτό θα κανω, θα περιμενω μεχρι το πανεπιστημιο.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 12:15 am

Ευχαριστώ Christy :$ Very Happy
1ον) Ναι θα σε συμβούλευα και εγώ να περιμένεις μέχρι το πανεπιστήμιο, γιατι ειδικά εάν έχεις βάλει στόχο υψηλόβαθμες σχολές δέν θα προλάβεις, και ίσως ξενερώσεις και τα παρατήσεις...
2ον)Για να μήν έχεις λάθος ιδέα, εγώ δέν ξέρω μουσική, τίποτα απολύτως...0.. παίζω με ταμπλατούρες οι οποιες είναι απλά σχεδιαγράμματα που σου λένε σε ποια τάστα να βάεις τα δακτυλά σου και ποιες χορδές να παίξεις..τυφλοσούρτι... αλλα μου δίνει μια απίστευτη εκτόνοση και μου αρέσει πάρα πολύ...δηλαδή μπορω να κάθομαι με τις ώρες ακομα και οτι νάναι να παίζω δέν έχω πρόβλημα..
Αυτό που θέλω να πώ είναι λόγω του οτι μου αρέσει, ασχολούμαι με την κιθάρα τουλάχιστον 2 ώρες κάθε μέρα...δηλαδή χρόνος υπάρχει στο πανεπιστήμιο, γιατι δέν έχει καμία σχέση η ζωή σου απο όταν έισαι στο σχολέιο...(λιγο off topic αλλα ντάξει Razz)

Αυτό που δέν ξέρω και θέλω να απαντήσει η Parasemi είναι εάν πάς σε ωδείο, μπορείς να πάς απευθείας να μάθεις ηλεκτρική???
Έχω ακούσει απο πάρα πολλούς οτι δέν γίνεται και οτι πρέπει να μάθεις πρώτα κλασσική και τέτοια...εμένα δέν μου αρέσει καθόλου η κλασσική (η ακουστική μαρέσει) λόγω του οτι δέν μπορείς να παίξεις με πέννα και οι χορδές είναι πλαστικές και εκνευρίζομαι xD... ισχύουν αυτά??? Εσύ Χριστίνα τί είδους κιθάρα θα ήθελες να μάθεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 12:58 am

ParaFanzFtw έγραψε:


Αυτό που δέν ξέρω και θέλω να απαντήσει η Parasemi είναι εάν πάς σε ωδείο, μπορείς να πάς απευθείας να μάθεις ηλεκτρική???
Έχω ακούσει απο πάρα πολλούς οτι δέν γίνεται και οτι πρέπει να μάθεις πρώτα κλασσική και τέτοια...εμένα δέν μου αρέσει καθόλου η κλασσική (η ακουστική μαρέσει) λόγω του οτι δέν μπορείς να παίξεις με πέννα και οι χορδές είναι πλαστικές και εκνευρίζομαι xD... ισχύουν αυτά??? Εσύ Χριστίνα τί είδους κιθάρα θα ήθελες να μάθεις???

Mυθος αυτο που σου λενε!μπορεις ανετα να κανεις κατευθειαν ηλεκτρικη...σε 6 χρονια παιρνεις πτυχιο..εκτος αν προχωρας γρηγορα!εμενα παντως ο καθηγητης μ(κανω ιδιαιτερα) ειπε πως μπορω ν παω σε ωδειο κ να παρω πτυχιο σε 2 χρονια...ειναι κατι σαν ν πηδας ταξεις γτ εισαι προχωρημενος και το προγραμμα ειναι πιο γρηγορο!και τελος ναι καποιοι λενε πως η κλασσικη σ δινει καλυτερες βασεις στην τεχνικη σ κλπ...αλλα πιστευω πως δν εχει κ πολυ μεγαλη σχεση....αμα δν σ εμπνεει κατι δν μπορει ν σ βελτιωση!ηλεκτικη και ακουστικη FTW!! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 7:41 pm

ναι πολυ μεγαλο ψεμα και πολυ τη πατανε .....απο κει που ακουνε slipknot,breakin benjamin και δεν ξερω γω τι ροκαδικα τους βαζουν να κανουν κλασικη :( και αυτο γινετε γιατι σου λεει ο νακας π.χ. θα πρει πρωτα κλασικη και μετα ηλκετρικη η ακουστικη!!αρα ποθλαει 2 κιθαρες αντι για κατευθειαν ηλεκτρικη ..οτι αρεσει στο καθενα πρεπει να κανει εμενα μου αρεσει η ακοθστικη γτ ειναι πιο παρεαστικη χααχχααχαχ αλλα αν παρω πτυχιο(που μαλοον θα παρω) θα η8ελα να αρχισω ηλεκτρικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 12:30 pm

Για να καταλάβω 100%...Μπορώ να πάω σε ωδείο για μαθήματα ηλεκτρικής κιθάρας??? απευθείας, με 0 γνώσεις...??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 2:59 pm

ParaFanzFtw έγραψε:
Για να καταλάβω 100%...Μπορώ να πάω σε ωδείο για μαθήματα ηλεκτρικής κιθάρας??? απευθείας, με 0 γνώσεις...??


NAI! Very Happy και ειναι 100% σιγουρο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 2:15 pm

Επειδη οντως στοχευω υψηλοβαθμη σχολη, μαλλον εχεις δικιο.... Δεν χρειαζομαι τωρα κατι να ξεδινω, εχω τον χορο... Very Happy

Ηλεκτρικη θέλω να αρχισω, και χαιρομαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που το ξεκαθαρισατε αυτο. Ο αδερφος της κολλητης μου κανει χρονια κιθαρα και ακομα είναι στην κλασσικη γιατι ολοι του λενε οτι δεν μπορει να αρχισει κατευθειαν ηλεκτρικη....

Μου αρεσει παρα πολυ η ηλεκτρικη, και οντως δεν θα ήθελα (και ουτε τον χρονο, ούτε την υπομονη θα είχα) να κανω 6 χρονια κλασσικη και μετα να αρχισω ηλεκτρικη.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 20, 2011 10:57 pm

@Parasemi Πώς πάνε τα μαθήματα φωνητικής (είχες πεί οτι θα ξεκινούσες)?? Smile

Τσέκαρα το cover που έκανες και θα σου πώ οτι έχεις ωραία φωνή!!
Ωστόσο προσπάθησε όσο μπορείς να δουλέψεις λίγο στην προφορά σου γιατι ενώ η φωνή σου μου ακούγεται πολύ καλη, προφέρεις κάποιες λέξεις κάπως παράξενα και αυτο το χαλάει λιγακι..
Μπράβο σου πάντως!!! Very Happy

Πανε πολυ καλα τα μαθηματα Smile ναι ξερω...την δουλευω ηδη...οι περισσοτεροι ελληνες εχουμε αυτο το προβλημα xD σ'ευχαριστω!! Very Happy Very Happy

Ετοιμάζεις κανένα καινούριο cover?
Εγώ εδώ και 2 εβδομάδες περίπου ετοιμάζω Misery Business...ψάχνω κάποιον τρόπο να το ηχογραφήσω με καλύτερη ποιότητα ήχου γιατι στο προηγούμενο ήταν ψιλοχάλια :S

εχω στο μυαλο μου κατι...θα με βοηθησει κ μια φιλη...λεμε να κανουμε το my heart...θα δειξει!εγω θα αγορασω μια εξωτερικη καρτα ηχου για να μπορω να κανω δουλεια :p παντως για βιντεο μια καλη video camera θα ηταν μια καλη λυση! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIN

ZIN


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 9:41 pm

παιδια επειδη και εγω παιζω κιθαρα μονο ηλεκτρικη ώμους σχεδον 4 χρονια. παω κ σε ωδειο οσον αφορα την στη ηλεκτρικη. δεν παιρνεις κανενα πτυχιο. και επισης η ταμπλατούρα ειναι πολυ διαδεδομενος τροπος γραφης ενος κομματιου στο ιντερνετ. κ οχι μονο γιατι στη ηλεκτρικη κιθαρα ολες η ασκησης ειναι γραμμενες σε ταμπλατουρα .νοτες μαθενης μονο για το μαθημα της θεωριας. αν και το να μαθω σε βοηθάει σε ολα τα επιπεδα. παντος εγω δεν της πολυ γουσταρω και ισως γι αυτο δεν μπορω να παιξω κλασικη. αν και το κυριοτερο μ προβλημα ειναι οτι παίζω με πενα 4 χρονια. και δεν μπορω τωρα να συνηθίσω μ δαχτυλα. για αυτο οποιος θελη να παιξη και κλασικη και ηλεκτρικη κηθαρα. καλυτερα να ξεκινησει με κλασικη που ειναι κ ο σωστος τροπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 9:49 pm

ZIN έγραψε:
παιδια επειδη και εγω παιζω κιθαρα μονο ηλεκτρικη ώμους σχεδον 4 χρονια. παω κ σε ωδειο οσον αφορα την στη ηλεκτρικη. δεν παιρνεις κανενα πτυχιο. και επισης η ταμπλατούρα ειναι πολυ διαδεδομενος τροπος γραφης ενος κομματιου στο ιντερνετ. κ οχι μονο γιατι στη ηλεκτρικη κιθαρα ολες η ασκησης ειναι γραμμενες σε ταμπλατουρα .νοτες μαθενης μονο για το μαθημα της θεωριας. αν και το να μαθω σε βοηθάει σε ολα τα επιπεδα. παντος εγω δεν της πολυ γουσταρω και ισως γι αυτο δεν μπορω να παιξω κλασικη. αν και το κυριοτερο μ προβλημα ειναι οτι παίζω με πενα 4 χρονια. και δεν μπορω τωρα να συνηθίσω μ δαχτυλα. για αυτο οποιος θελη να παιξη και κλασικη και ηλεκτρικη κηθαρα. καλυτερα να ξεκινησει με κλασικη που ειναι κ ο σωστος τροπος.
Ναί εννοείται πως εάν θέλει κάποιος να παίξει κλασσική, το πιό σωστό είναι να ξεκινήσει απο αυτήν...Το θέμα είναι οτι ούτε εγω πολυγουστάρω την κλασσική...με πένα μου αρέσει να παίζω και με πορώνει ο ήχος της ηλεκτιρκής για αυτό μαρεσει τοσο πολύ...
4 χρόνια ε? Μια χαρά, παίζεις σε κάποιο συγκρότημα? έχεις κάνει κάποιο cover στο Youtube??

@Parasemi μόλις τώρα είδα οτι μου απάντησες, καταλάθος αντί να απαντήσεις με δικό σου ποστ έκανες edit το δικό μου xDD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIN

ZIN


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 11:58 pm

οχι δεν παίζω σε κανενα συγκροτημα. αν και με κατι φιλους το σκεφτομαστε. απλα τα παιδια ειναι στο πρωτο χρονο που ασκολουνται με το αθλημα. και θελουμε λιγο καιρο ακομα απλα και μονο να το συζητησουμε το θεμα συγκροτημα. για cover στο youtube δεν εχω φτιαξει ακομα. αλλα προσπαθω να τελειοποίησε το The Diary of Jane τον Breaking Benjamin. μολις το τελειοποιησω θα το ανεβασω σιγουρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 24, 2011 12:04 am

Nice!Μόλις το ανεβάσεις ρίξε και εδώ ένα λίνκ για να το δούμε και εμείς ! ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIN

ZIN


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 24, 2011 1:50 am

μολις το τελειοποιησω και το ανεβασω θα το ριξω και εδω το link. αφου βλεπω ειμαστε πολη μουσικη μαζεμενη εδω και με χαροποιεί. γιατι θα εχουν βαρύτητα γ μενα τα σχολια απο ανθρωπους που εχουν σχεση με την μουσικη. η την αγαπουν παρα πολυ αν και για να πω την αληθεια. αν εμενα μ αρεσει η εκτελεση ενος κομματιου. δεν με ενδιαφέρει ουτε η αποψη του καθηγητη μου ετσι κι αλλιως για μενα παιζω μονο. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 24, 2011 5:57 pm

Ε ναί και εγώ έτσι...
Τι εξοπλισμό έχεις btw ? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZIN

ZIN


Αριθμός μηνυμάτων : 15

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 24, 2011 7:18 pm

διστιχο επειδη τωρα ειμαι στη επαρχια καρδιτσα. επειδη δουλευω ως ηλεκτρολογος εγκαταστασεων. δεν εχω ουτε ενησχητη μαζι μου εδω εχω μια κιθαρα yamaha eg 112. και αντί για ενησχιτη κιθαρας. εχω κονσολα συνδεδεμενη με ενησχητη κ εκουαλαιζερ 2χ35. δεν ειναι τιποτα τα τρομερα μηχανηματα αλλα επειδη πηγενοερχομαι συχνα καρδιτσα αθηνα. επειδη εκει μενη η οικογενια μου αθηνα εχω τον ενησχητη της κιθαρας. και καρδιτσα τα μηχανηματα ετσι το μονο που μετακινω ειναι η κιθαρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 3:01 pm

να μαι κ εγω!!! Razz καινουριο cover!περιμενω τη γνωμη σας! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 3:02 pm

την δικιά μου στην είπα ήδη νομίζω you rock2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 3:03 pm

ParaFanzFtw έγραψε:
την δικιά μου στην είπα ήδη νομίζω you rock2

ναι!! Very Happy και παλι thank you!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 8:06 pm

εσύ τραγουδας??
ρε, έχεις φοβερή φωνη!! Surprised Very Happy rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 11:11 pm

Christy έγραψε:
εσύ τραγουδας??
ρε, έχεις φοβερή φωνη!! Surprised Very Happy rock

yeap εγω!ευχαριστω!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 21, 2011 3:08 pm

θα αρχισω ντραμς του χρονου!!! Very Happy είναι δυσκολο? παίζει κανενας?? :$
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 21, 2011 3:11 pm

ωω!!!καλα θα κανεις!!!γαμανε!!!Very Happy κοιτα απ οτι ξερω δεν ειναι πολυ δυσκολα απλα θελει εξασκηση και να χεις ρυθμο :p δηλαδη κ μενα μ χουν δειξει κατι ψιλα κ μαθαινονται Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκρότημα..?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: