Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Συγκρότημα..?

Πήγαινε κάτω 
+4
PaRasemi
Christy
Paraholic
ParaFanzFtw
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 10, 2011 3:39 pm

[quote="Paraholic"]
Παράθεση :
ελπιζω να μην εννοεις το fairytale:P Wink


οχι αυτο αλλο....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 1:07 am

Έχω να ανακοινώσω οτι επαιξα για πρώτη φορά κιθάρα με έναν φίλο μου στο σπίτι του, και ήταν απίστευτο το αίσθημα, ακόμα και εάν δέν το ήξερα τόσο καλά το τραγούδι, και δέν το έπαιξα και τέλεια, ήταν τελεια...Παίξαμε αυτό :

το lead κομμάτι το έπαιξε αυτός(την μία κιθάρα και το solo)(κάνει κιθάρα εδώ και 10 χρόνια Razz) και εγώ έπαιξα το rhythm κομμάτι , την δεύτερη κιθάρα δηλαδή...
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 2:30 pm

NC!!!χαιρομαι που καταφερεσ να αισθανθεις ετσι!!!(ωραιο τραγουδι btw) την επομενη φορα τραβa κανα video να σε δουμε!!Smile

και εγω προσφατα ανεβασα τργουδια στ youtube....τσεκαρετε αν θελετε...εχω κανει κ το ltfb!Smile


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 3:01 pm

PaRasemi έγραψε:
NC!!!χαιρομαι που καταφερεσ να αισθανθεις ετσι!!!(ωραιο τραγουδι btw) την επομενη φορα τραβa κανα video να σε δουμε!!Smile

και εγω προσφατα ανεβασα τργουδια στ youtube....τσεκαρετε αν θελετε...εχω κανει κ το ltfb!Smile



hah στο χω ξαναπει Razz αλλα παιζεις καταπληκτικα Smile Smile Smile
ειναι πολυ ωραια και τα 3 αν και το mis ghosts εινα ι το πιο καλο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 3:08 pm

Σε ευχαριστω!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 6:41 pm

Μπράβο παίζεις πολύ ωραία! ^_^
Θα ανεβάσω κάποια στιγμή όταν θεωρήσω οτι μπορώ να παίξω ένα τραγούδι ολόκληρο και αξιοπρεπώς Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 6:42 pm

πολυ ωραια παιζεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 6:57 pm

ρε ξεαχασα να στο πω εχεις τα tabs του all i wanted?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 7:25 pm

Ευχαριστω παιδια!!! Very Happy @ParaFanzFtw να ανεβασεις θα χαρω να σε ακουσω!

@paramore4life κοιτα εγω τα μαθαινω στ guitar pro...το εχεις? αλλιως τσεκαρε αυτο το link: http://www.ultimate-guitar.com/tabs/p/paramore/all_i_wanted_ver2_tab.htm

βεβαια ειναι το Lead κομματι αλλα παλι βγαινει ωραιο!(τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 10:36 pm

ευχαριστω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 1:23 am

Χεχε έκανα το πρώτο μου cover Laughing Φυσικά έκανα το αγαπημένο μου paramore song

warning έχω κάνει πολλά λάθη επίσης προσπαθώ να παίξω όσο το δυνατον περισσότερο και απο τις δύο κιθαρες για αυτό παίζει να βγήκε έτσι. Πείτε μου την γνώμη σας και εάν κάνω κάτι λάθος διορθώστε με εννοείται!...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 1:36 am

Μπράβο σου!!Πολυ ωραιο...καποια λαθη ναι ακουγονται αλλα οι περισσοτεροι κανουμε :p τα πας παρα πολυ καλα Very Happy 5 μηνες ειπες κανεις??μαθαινεις πολυ γρηγορα!...απ οτι καταλαβα δν εχεις πεταλακι ετσι??επειδη ουτε κ εγω εχω...σ προτεινω αν μπορεις ν χρησιμοποιεισ τ ποδι σ για ν βαζεις παραμορφωση γ ν μν χανεις χρονο κ χανεις το song :p εγω τουλαχιστον ετσι αναγκαζομαι ν κανω...αλλιως δν προλαβαινω xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 1:43 am

PaRasemi έγραψε:
Μπράβο σου!!Πολυ ωραιο...καποια λαθη ναι ακουγονται αλλα οι περισσοτεροι κανουμε :p τα πας παρα πολυ καλα Very Happy 5 μηνες ειπες κανεις??μαθαινεις πολυ γρηγορα!...απ οτι καταλαβα δν εχεις πεταλακι ετσι??επειδη ουτε κ εγω εχω...σ προτεινω αν μπορεις ν χρησιμοποιεισ τ ποδι σ για ν βαζεις παραμορφωση γ ν μν χανεις χρονο κ χανεις το song :p εγω τουλαχιστον ετσι αναγκαζομαι ν κανω...αλλιως δν προλαβαινω xD
Very Happy Σ'ευχαριστώ!! Ναί γύρω στους 5 μήνες λίγο λιγότερο, δέν έχω πεταλάκι,χμμμ ο ενισχύτής μου είναι λιγο ψηλά για να μπορέσω να αλλάζω με το πόδι και να είμαι και καθιστός δέν ξέρω.. ...την επόμενη φορά θα το δοκιμάσω πάντως!!
Ναί δέν γίνεται να προλάβεις, δηλαδή ίσως μπορούσα να παίξω και κάποα ακόμα κομματάκια που δέν πρόλαβα...
Το ξέρεις εσύ αυτό το κομμάτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 2:54 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! παρα πολυ ωραιο!! παρ'ολο που σταματαγες σε καποια κομματια (δεν καταλαβα γιατι Razz) το επαιξες παρα πολυ ωραια!!
btw πρεπει να ειστε οι μονοι ελληνες που εχετε cover των paramore στo youtube Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 2:59 pm

Ευχαριστώ! Smile σταματαγα γιατι σε κάποια σημεία όπως η αρχή , το τέλος και το solo έπρεπε να κλεισω την παραμόρφωση, για να ακούγεται σωστό... κανονικά οι περισσότεροι το κάνουν με πετακλιέρα αυτό, αλλα δέν έχω πεταλιέρα για αυτό έπρεπε να σταματήσω και να πατήσω το κουμπί.....
Παίζει αυτό που λές να έιμαστε τοι μόνοι έλληνες paramore covers , αλλα μήν το λές και με μεγάλη σιγουριά Razz δέν λένε όλοι στο YouTube απο πού είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 4:39 pm

@ParaFanzFtw Το ξέρεις εσύ αυτό το κομμάτι?

οχι!:p αλλα θα το μαθω!παντως το επομενο π εχω σκοπο ν ανεβασω ειναι το turn it off! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:22 pm

PaRasemi έγραψε:
@ParaFanzFtw Το ξέρεις εσύ αυτό το κομμάτι?

οχι!:p αλλα θα το μαθω!παντως το επομενο π εχω σκοπο ν ανεβασω ειναι το turn it off! Razz

Ok! cool! Εγώ ξέρω και το Hallelujah αρκετά καλά, είναι και εύκολο xD Αν το ανεβάσω θα είναι πολύ καλύτερο απο το Conspiracy..
σου έχω κάνει subscribe αλλα όταν το ανεβάσεις ποσταρέ το Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:25 pm

και εγω το ξερω το hallelujah...ναι ειναι ευκολο Very Happy ειδα οτι μ εκανες subscribe :p θα το ποσταρω...βσκ σκεφτομαι να κανω και κανα cover Με φωνη :p ομως πρεπει ν χρησιμοποιησω τν καλη καμερα αλλα δν εχει δισκο..πρεπει ν περιμενω μεχρι τν δευτερα να παρω -.- :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:28 pm

Καλα όσον αφορά το θέμα της κάμερας άστα να πάνε...δέν έχω καλή βιντεοκάμερα, δηλαδή χρησιμοποίησα την κάμερα του κινητού μου ....πάλι καλά που ακούγεται και λίγο , αλλα δέεεν....θέλει καλό μικρόφωνο...
Όταν λές cover με φωνή εννοείς κιθάρα ΚΑΙ φωνή ή μονο φωνή??
(το βρήσκω αφάνταστα δύσκολο να τραγουδάω και να παίζω συγχρόνως.... :()
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:39 pm

εγω χρησιμοποιω ψηφιακη φωτογραφικη:pκαλα ναι εννοειται χρειαζεται καλο μικροφωνο!!ναι και τα 2 μαζι :p αα οχι ενταξει...εγω τ καταφερα σχεδον με τν μια...βεβαια αν το song ειναι πoλυ δυσκολο στν κιθαρα κ πρεπει ν εισαι συγκεντρωμενος εκει μονο παλι ειναι δυσκολο ν τραγουδας και ν παιζεις...αλλα με εξασκηση ολα γινονται...εσυ τραγουδας γνκτερα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:45 pm

PaRasemi έγραψε:
..εσυ τραγουδας γνκτερα??
χαχαχα τί εννοείς ακριβώς? στο μπάνιο?? Razz κοίταξε όταν είμαι μόνος μου και μου έρχεται τραγουδάω, αλλα δέν με έχει ακούσει ποτέ κανένας.... Embarassed

Πρόσφατα πορώθηκα με τα screamos (προσπάθησα να παίζω το My Heart και να τραγουδάω συγχρόνως το κομμάτι του Josh αλλα σκατούλες Razz)
Κάτι κάνω αλλα δέν μπορώ να αξιολογήσω τον εαυτό μου γιατι πολλύ απλά όπως είναι γνωστό ο άνθρωπος δέν ξέρει πως ακούγεται η ίδια του η φωνή, την φωνή μας οι ίδιοι την ακούμε αλλιώς απο ότι οι άλλοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 5:50 pm

ParaFanzFtw έγραψε:
PaRasemi έγραψε:
..εσυ τραγουδας γνκτερα??
χαχαχα τί εννοείς ακριβώς? στο μπάνιο?? Razz κοίταξε όταν είμαι μόνος μου και μου έρχεται τραγουδάω, αλλα δέν με έχει ακούσει ποτέ κανένας.... Embarassed

Πρόσφατα πορώθηκα με τα screamos (προσπάθησα να παίζω το My Heart και να τραγουδάω συγχρόνως το κομμάτι του Josh αλλα σκατούλες Razz)

προσπαθησε κ αλλο...θα δεις που θα σου βγειWink

Κάτι κάνω αλλα δέν μπορώ να αξιολογήσω τον εαυτό μου γιατι πολλύ απλά όπως είναι γνωστό ο άνθρωπος δέν ξέρει πως ακούγεται η ίδια του η φωνή, την φωνή μας οι ίδιοι την ακούμε αλλιώς απο ότι οι άλλοι...
ναι κ δυστυχως αυτο ειναι το σπαστικο στην ολη υποθεση...μετραει το τ θα σ πουν οι αλλοι....παντως κ μ μια ηχογραφηση μπορεις ν καταλαβεις που βρισκεσαι :p (οοχι με κινιτο....θα απογοητευτεις....τα κινητα σκατα ηχογραφηση κανουν xD)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:03 pm

Conspiracy... Heart1

Παιδια, τα σπατεεεεε... Θέλω να αρχισω και εγώ κιθαρα.... -.-''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:05 pm

xaxxa ty! να αρχισεις.....εχουμε γεμισει κιθαριστες, αλλα ειναι πλ ωραια η κιθαρα!εχει τν μαγεια τσ!!!και δν ειναι κ πανευκολη οπως πολλοι ισχυριζονται...εχει πολλα μυστικα xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 6:12 pm

Δεν με νοιαζει αν είναι δυσκολη/ευκολη/αν παιζουν ολοι! Εγώ θελω να βρω δυο ωρες την εβδομαδα, έναν καθηγητη/καλο ωδειο και να μου δώσουν λεφτα οι γονεις μου, και για κιθαρα, και για μαθηματα.... crying Μονο το δευτερο είναι πιθανο να γινει.... angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκρότημα..?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: