Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Εφυγαν.... :(

Πήγαινε κάτω 
+5
ZIN
PaRasemi
Alex_Williams
Christy
Paraholic
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 12:49 am

Lukofotaki έγραψε:
εγω παιδια το εμαθα οτν πρωτοβγηκεεεε γτ ημουν νετ απο τ κντ......και δεν μπορουσα να το πιστεψωωωωωωωω......................... :'( :'( :'( :'(
δεν θα ειναι τπτ το ιδιοοοοο................θα περιμενω ομως να το δω................ crying

ρε, γυρνούσα από την παρασταση, ενθουσιασμένη κτλ, και βλέπω τι έγραφες εσύ και είχε ψιλομείνει, wtf??? Μου γαμ**ε την διαθεση... -.-'

ParaFanzFtw έγραψε:
Παιδιά, είναι πραγματικά τραγικό οτι έφυγαν τα 2 πολλύ βασικά και ιδρυτικά μέλη του συγκροτήματος,...θα μας λείψουν απίστευτά, ωστόσο πιστεύω οτι απογοητευτήκατε περισσότερο απο όσο πρέπει....
Να είμαστε ειλικρεινείς με τους εαυτούς μας, μονο η Hayley είναι αυτή που άν φύγει τελείωσε...αν φύγει η Hayley τέλος...αλλα η Hayley δέν έφυγε...

Τώρα όσον αφορά το ποιός φταίει, αυτό δέν θα το μάθουμε ποτέ...Εάν αυτά που γράφει ο josh στο blog του είναι αλήθεια, σορρυ παιδιά , αλλα εγώ είμαι με τον Josh...
Δηλαδή διάβασα κάποια πράγματα εκει μέσα που ήταν τραγικά

Επίσης είπε οτι τα έφαγε όλα αυτά στη μάπα για αρκετά χρόνια, δέν ήθελε να φύγει, πιστευε πως δέν έπρεπε να πετάξει όλα αυτα στα σκουπιδια γιατι δούλεψε πολλύ σκληρα,
ωστόσο κάποια στιγμή ξεχύλισε το ποτήρι....

Ειλικρινα, ούτε εγω θα καθόμουν να ανεχτώ τέτοιες μαλ****ς παιδιά...
Το ξαναλέω...ΕΑΝ είναι αλήθεια, είμαι με τον Josh, χωρίς να λέω οτι φταίει η Hayley ή κανένας άλλος...απο ότι φαίνεται φταίει o πατέρας της Hayley και οι συγγυρίες περισσότερο απο οτι συγκεκριμμένα ατομα..
Δέν έχουμε όλα τα στοιχεία όμως, αυτή η ιστορία έχει 5 διαφορετικές μεριές, άρα δέν μπορουμε να πούμε ποιος φταίει και γιατί έγινε αυτό που έγινε.....
Προσωπικά, το ξέρω ότι αν φύγει η hayley έχουν τελειώσει, αφού αυτή είναι το "προσωπο" του γκρουπ. Αλλά σκεφτείτε το λίγο λογικά ρε παιδια... όλοι δεν είναι το γκρούπ?? Γιατί να πρεπει να θεωρείται αυτή πιο σημαντική?

Και όντως, κανενας δεν μπορεί να ξέρει παντα ποιος φταίει. Έχω ψάξει γενικα τι γίνεται όταν καποιος φεύγει από κάποιο συγκρότημα, και οι πραγματικοί λόγοι δεν είναι ΠΟΤΕ αυτοί που βγαίνουν στην δημοσιοτητα... (βλ. nightwish και tarja) Rolling Eyes

Paraholic έγραψε:
κι εγω λεω οτι ο josh ηταν τσαντισμενος..
δεν μπορει να ηταν ολα αυτα αληθεια...
και δεν γινεται νομιζω να προσποιειται ολο αυτον τον καιρο...
ειναι λιγο παραλογο...
και βασικα νομιζω οτι ειναι λαθος αυτο που εχει αρχισει δηλαδη "ειμαι με την hayley" "ειμαι με τον josh"...
κανονικα ολη θα επρεπε να "ειμαστε με τους paramore"
οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει...

Nαι, αλλά όλοι χρειαζομαστε να βρούμε μια ακρη, να υποστηριξουμε καποιον... Μπορείς εσύ να το εφήσεις χωρίς να το σκεφτεσαι καθολου? Χώρις να ψάχνεις να βρείς ακρη και τι έγινε ετσι ώστα αυτό το τόσο δεμενο συγκροτημα να γινει μαλλια κουβάρια??Kαι σαφώς είμαστε με τους paramore, ανεξάρτητα με το ποιον υποστηριζουμε σε αυτή την... "διαμαχη", πες το έτσι.


ParaFanzFtw έγραψε:

Όλα αυτά αποδεικνύουν οτι δέν έιναι εύκολη υπόθεση ένα συγκρότημα...και με κάνει να τους εκτιμώ ακόμα περισσότερο που μετά απο τόσες φουρτούνες κατάφεραν να μείνουν συγκρότημα...
No offence, αλλά αυτό δεν μου λέει κάτι. Αφού έχει γίνει προφανές ότι ΔΕΝ ήθελαν να παραμείνουν συγκροτημα, με τοσο χαμο που γινόταν, γιατί να τους εκτιμήσω που τα καταφεραν??? Το μόνο που ίσως να εκτιμώ είναι ότι συνεχισαν να βγάζουν τελεια μουσική, να την υποστήριζουν και να μην φαίνεται τι πραγματικά παιζόταν. Κάτι λέιπει από αυτή την όλη ιστορια, και δεν είμαι σιγουρη ότι θα ήθελα να το μάθω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 9:34 am

φταιει ο josh και ο zac!!!!!ο josh και zac ειπε οτι ηθελαν να φυγουν επειδη επερναν τη διασημοτητα η hayley. επρεπε να ξερουν οτι σε ολα τα συγροτηματα τη πιο πολυ φημη τη περνει ο τραγουδιστης.ετσι γινετε παντα angry ομως αυτοι επρεπε να συνεχιζουν να παιζουν επειδη τους αρεσει η μουσικη και το συγκροτημα οχι για να εχουν φημη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 10:00 am

Christy έγραψε:

No offence, αλλά αυτό δεν μου λέει κάτι. Αφού έχει γίνει προφανές ότι ΔΕΝ ήθελαν να παραμείνουν συγκροτημα, με τοσο χαμο που γινόταν, γιατί να τους εκτιμήσω που τα καταφεραν??? Το μόνο που ίσως να εκτιμώ είναι ότι συνεχισαν να βγάζουν τελεια μουσική, να την υποστήριζουν και να μην φαίνεται τι πραγματικά παιζόταν. Κάτι λέιπει από αυτή την όλη ιστορια, και δεν είμαι σιγουρη ότι θα ήθελα να το μάθω......

νομιζω πως και εγω δεν θελω να το μαθω γιατι μπορει να μην μας αρεσει... οποτε μαλλον καλυτερα ετσι...



και θωμα πες τα..!!!!
πως την ειδε δηλαδη...? και να πεις οτι δεν ειχε την προσοχη πανω του..?? ολες γι αυτον ελιωναν... angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 11:05 am

Christy έγραψε:

No offence, αλλά αυτό δεν μου λέει κάτι. Αφού έχει γίνει προφανές ότι ΔΕΝ ήθελαν να παραμείνουν συγκροτημα, με τοσο χαμο που γινόταν, γιατί να τους εκτιμήσω που τα καταφεραν??? Το μόνο που ίσως να εκτιμώ είναι ότι συνεχισαν να βγάζουν τελεια μουσική, να την υποστήριζουν και να μην φαίνεται τι πραγματικά παιζόταν. Κάτι λέιπει από αυτή την όλη ιστορια, και δεν είμαι σιγουρη ότι θα ήθελα να το μάθω......

Όχι, δέν πιστεύω οτι ισχύει αυτο που λές, εάν δέν ήθελαν να παραμείνουν συγκρότημα, θα το είχαν διαλύσει απο την αρχή....γιατί να κάνουν κάτι με το ζόρι???...Και αυτοί, και η Hayley(ίσως περισσότερο απο όλους) ήθελε να παραμείνουν συγκρότημα...Αλλα όπως είπα, ενα συγκρότημα είναι ενα γκρούπ ανθρώπων, και οι άνθρωποι συνήθως εώς πάντα, έχουν διαφωνίες μεταξύ τους...το αξιοθαύμαστο είναι οτι παρά τις διαφωνίες, διαμάχες και σχεδόν break-ups κατάφεραν να βγάλουν μια άκρη και να συνεχίσουν να βγάζουν τέλεια μουσική, τέλεια video clips τέλεια live shows κλπ...

Σύμφωνα με αυτά που έχουν δημοσιευτεί πάντα..., έφτασαν στο σημείο να διαλυθεί η μπάντα τουλάχιστον 4-5 φορές...αλλα δέν το έκαναν...αυτό θαυμάζω εγώ γιατι είναι πάρα πολλύ δύσκολο να αφησεις τις διαφωνίες στην άκρη και να αφωσιωθείς σε κάτι που έχει σημασία...

Πιστεύω οτι αυτό που λείπει απο την ιστορία είναι οι γνώμες Jeremy,Taylor... θεωρητικά έχουμε ακούσει τις γνώμες του Josh και Zac και της Hayley..

Paraholic έγραψε:


νομιζω πως και εγω δεν θελω να το μαθω γιατι μπορει να μην μας αρεσει... οποτε μαλλον καλυτερα ετσι...



και θωμα πες τα..!!!!
πως την ειδε δηλαδη...? και να πεις οτι δεν ειχε την προσοχη πανω του..?? ολες γι αυτον ελιωναν... angry

Δέν έφυγε επειδή ήθελε την πρωσοχή πάνω του , ούτε επειδή ζήλευε την Hayley, μην το παίρνεις τόσο επιφανειακά,θα μεταφράσω το κείμενο και θα το ποστάρω, γιατι μάλλον όσοι απο σάς το διαβάσανε δέν καταλάβανε ακριβώς τί ελεγε ο Josh...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 2:52 pm

o josh ομως ετσι λεει..
οτι απο την αρχη με τον zac ειχαν προβλημα με το ολο θεμα..
και εμεναν επειδη το band ηταν "δικο τους"...
αρα ουσιαστικα εμεναν με το ζορι...



μπορει να μην τα καταλαβα ολα αλλα ελεγε συνεχεια οτι η hayley εκανε οτι της ελεγε ο manager... οτι στο συμβολαιο δεν ηταν σαν band αλλα η hayley με βοηθητικα μελη.... οποτε τον πειραζε κι αυτο.. μπορει να ηταν κι αλλα αλλα επαιξε και αυτο μεγαλο ρολο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:30 pm

paramore4life έγραψε:
φταιει ο josh και ο zac!!!!!ο josh και zac ειπε οτι ηθελαν να φυγουν επειδη επερναν τη διασημοτητα η hayley. επρεπε να ξερουν οτι σε ολα τα συγροτηματα τη πιο πολυ φημη τη περνει ο τραγουδιστης.ετσι γινετε παντα angry ομως αυτοι επρεπε να συνεχιζουν να παιζουν επειδη τους αρεσει η μουσικη και το συγκροτημα οχι για να εχουν φημη!!!

δεν ξέρω κατα ποσο φταίνε αυτοί, αλλά δεν νομίζω ότι ο μονος λόγος που έφυγαν ήταν επειδή ήθελαν και άλλη φήμη. Ειδικά ο τζος, είχε αρκετή. Απλά δεν άντεχαν τετοια μεταχειρηση απο μανατζερς κτλ....

ParaFanzFtw έγραψε:
Christy έγραψε:

No offence, αλλά αυτό δεν μου λέει κάτι. Αφού έχει γίνει προφανές ότι ΔΕΝ ήθελαν να παραμείνουν συγκροτημα, με τοσο χαμο που γινόταν, γιατί να τους εκτιμήσω που τα καταφεραν??? Το μόνο που ίσως να εκτιμώ είναι ότι συνεχισαν να βγάζουν τελεια μουσική, να την υποστήριζουν και να μην φαίνεται τι πραγματικά παιζόταν. Κάτι λέιπει από αυτή την όλη ιστορια, και δεν είμαι σιγουρη ότι θα ήθελα να το μάθω......

Όχι, δέν πιστεύω οτι ισχύει αυτο που λές, εάν δέν ήθελαν να παραμείνουν συγκρότημα, θα το είχαν διαλύσει απο την αρχή....γιατί να κάνουν κάτι με το ζόρι???...Και αυτοί, και η Hayley(ίσως περισσότερο απο όλους) ήθελε να παραμείνουν συγκρότημα...Αλλα όπως είπα, ενα συγκρότημα είναι ενα γκρούπ ανθρώπων, και οι άνθρωποι συνήθως εώς πάντα, έχουν διαφωνίες μεταξύ τους...το αξιοθαύμαστο είναι οτι παρά τις διαφωνίες, διαμάχες και σχεδόν break-ups κατάφεραν να βγάλουν μια άκρη και να συνεχίσουν να βγάζουν τέλεια μουσική, τέλεια video clips τέλεια live shows κλπ...

Σύμφωνα με αυτά που έχουν δημοσιευτεί πάντα..., έφτασαν στο σημείο να διαλυθεί η μπάντα τουλάχιστον 4-5 φορές...αλλα δέν το έκαναν...αυτό θαυμάζω εγώ γιατι είναι πάρα πολλύ δύσκολο να αφησεις τις διαφωνίες στην άκρη και να αφωσιωθείς σε κάτι που έχει σημασία...

Πιστεύω οτι αυτό που λείπει απο την ιστορία είναι οι γνώμες Jeremy,Taylor... θεωρητικά έχουμε ακούσει τις γνώμες του Josh και Zac και της Hayley..


Λάθος έκφραση. Μπορεί να ήθελαν να μείνουν συγκροτημα, αλλα αφούε είχαν τοσες διαφωνίες, γιατί δεν το διελυσαν?? Αφού δεν τα πήγαιναν καλά μεταξύ τους. Τους παραδεχομαι που τα κατάφεραν και έτσι, αλλά δεν θα ήταν καλυτερα για όλους αν είχαν βρεί καποιο συγκροτημα που να τος ταιριαζει εξ αρχής??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:34 pm

η hayley δεν ηθελε να χωρισουν μαλλον γιατι απο τοτε που εφυγαν αυτοι οι 2 εχει πει πολλες φορες οτι θα συνεχισουν σαν band...
δεν ηθελε να διαλυθει οπως προφανως το ιδιο θελουν και ο jeremy και o taylor...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:46 pm

Υποθέτω ότι της hayley της άρεσε πολύ αυτό που έκαναν και δεν ήθελε να το σταματήσει έτσι... φαίνεται ότι το λατρεύει... αλλά δεν μπορούσε να σταματησει τους γονεις και τον μανατζερ της, γιατι μετα τελείωσε η καριερα της... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:48 pm

παρ'ολα αυτα δεν ακουσε τους μανατζερ και τους γονεις της για σολο καριερα.. και συνεχισε... ενας λογος ακομα για να την θαυμαζουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:53 pm

στα 15, η σολο καριερα δεν είναι το υπερτατο όνειρο.... θες παρέα, και αυτή προτιμουσε γρουπ. και γι αυτό τη θαυμαζω οντως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 7:23 pm

Christy έγραψε:
Λάθος έκφραση. Μπορεί να ήθελαν να μείνουν συγκροτημα, αλλα αφούε είχαν τοσες διαφωνίες, γιατί δεν το διελυσαν?? Αφού δεν τα πήγαιναν καλά μεταξύ τους. Τους παραδεχομαι που τα κατάφεραν και έτσι, αλλά δεν θα ήταν καλυτερα για όλους αν είχαν βρεί καποιο συγκροτημα που να τος ταιριαζει εξ αρχής??

Αυτό είναι δικό τους θέμα καθαρά, δέν ήθελαν να πετάξουν στα σκουπίδια όλη αυτή τη δουλειά που κάναν...αλλα σε κάποια φάση ξεχύλισε το ποτήρι και οJosh δέν μπορούσε άλλο...Αυτά τα λέει αναλυτικά στο blog του...

Paraholic έγραψε:
παρ'ολα αυτα δεν ακουσε τους μανατζερ και τους γονεις της για σολο καριερα.. και συνεχισε... ενας λογος ακομα για να την θαυμαζουμε...
Ναι τους άκουσε...αλλα πάλι δέν μπορούσε να εμποδίσει τις κινήσεις των γονέων της (απειλές και τέτοια) ούτε του manager που έκανε ότι ήθελε και η Hayley σαν 15χρονο κοριτσάκι δέν ήξερε τι της γινόταν....της έλεγε ο manager ναι είστε συγκρότημα, αυτή χαιρόταν , το έλεγε στους άλλους, χαιρόνοτυσαν ομαδικώς , και ο manager έγγραφε την Hayley μόνη της σε δισκογραφικές εταιρίες...
(όλα αυτά επίσης απο το blog του Josh)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 8:30 pm

Συμφωνω...
Αλλά με τοσους που έχω συμφωνησει δεν μπορώ να πω με ποιανού το μερος είμαι.... Όλοι έχουν ένα δικιο... Να βγεί να πει καποιος αλήθεια τι έγινε, και τοτε θα μπορεσουμε να πουμε ολοι με σιγουρια ποιος φταίει για αυτό το χαμο.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 9:50 pm

Πλεον δεν πιστευω πως οι γονεις της καθορίζουν τι θα κάνει η ίδια!Αυτο λογικα πρεπει να χει σταματησει εδω και καιρο......και στο κατω κατω τι ακριβως εγινε δεν προκειτε ν μαθουμε οποτε ας μην παιδευομαστε. Η Hayley θα πει ο,τι ειναι να πει μεσα απ το καινουριο cd και θα παρουν θεση και ο jer και ο taylor σε διαφορες συνεντευξεις!!με τον καιρο θα ξεκαθαρισουν τα πραγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 10:14 pm

Όντως ρε συ, δεν γίνεται ακομα να της λένε οι γονείς της..... γιατί δεν σταματησε αυτό με το που έγινε 18 δεν ξέρω... θα μου πεις, είναι και ο μανατζερ... αλλά δεν βγαίνει άκρη... καποια κομματια της ιστοριας λείπουν... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 10:29 am

λειπουν κομματια τα οποια αν δεν βγουν ολοι μαζι να μας τα παουν δεν θα τα μαθουμε ποτε... γιατι μεσω των blog και του Paramore.net ξερω κι εγω να τα λεω... πρεπει να κανουν μια συνεντευξη ή κατι τελος παντων ολοι μαζι και να εξηγησουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 11:18 am

Δέν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο, απο υπονοούμενα τραγουδιών θα μάθουμε και τις γνώμες των άλλων...λογικα..., γιατι ο Taylor και ο Jeremy (και η Hayley ,δεν ειπε κάτι το συνταρακτικο) δέν έχουν πεί τίποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 1:59 pm

καλα ναι δεν προκειται ποτε να γινει κατι τετοιο.. απλα θα ηταν η καλυτερη λυση νομιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:39 pm

ομως τον taylor δεν τον συμφερει να μιλησει γιατι ηταν στο αρχικο συγροτημα με τον zac τον josh και τον αλλον και αν ηθελε πραγματικα το αρχικο συγκροτημα θα εφευγε με τουσ αλλους 2(μην το αλλαζς συνεχεια στα αγλιακ για να γραφς josh zac Razz) .Τωρα ο jeremy κατι πρεππει να πει ετσι λιγο για να ξερουμε τι εγινε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:54 pm

Paraholic έγραψε:
λειπουν κομματια τα οποια αν δεν βγουν ολοι μαζι να μας τα παουν δεν θα τα μαθουμε ποτε... γιατι μεσω των blog και του Paramore.net ξερω κι εγω να τα λεω... πρεπει να κανουν μια συνεντευξη ή κατι τελος παντων ολοι μαζι και να εξηγησουν...

Το οποίο προφανως δεν προκειτε να γίνει. Έχουν πει επανειλλημενως ότι αρνούνται να κανουν οποιοδήποτε σχόλιο, πόσω μαλλον να πουν ολοκληρη την αλήθεια. Συνέχεια έλεγαν πόσο νοιαζονται για τους φαν, αλλά εδώ θέλω να δω τι θα κανουν για τους φαν..... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:59 pm

νταξει δεν πρεπει να παραπονιομαστε... εμειναν οι 3 τους για μας... απλα σ'αυτο μαλλον δεν θελουν να δωσουν κι αλλη δημοσιοτητα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:21 pm

Paraholic έγραψε:
νταξει δεν πρεπει να παραπονιομαστε... εμειναν οι 3 τους για μας... απλα σ'αυτο μαλλον δεν θελουν να δωσουν κι αλλη δημοσιοτητα..

όχι ότι δεν δώθηκε αρκετη από τους φαν...... Razz

πάντα ειναι καλύτερα από το να διαλυθουν τελείως, οπως πολλοί θα έκαναν..... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:31 pm

αν ειχαν διαλυθει δεν θα τ αντεχα!! :|
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:37 pm

ουτε εγω... εδω που εφυγαν δεν το χονεψα... αμα διαλυονταν κιολας... ουτε να το σκεφτομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 5:04 pm

Paraholic έγραψε:
ουτε εγω... εδω που εφυγαν δεν το χονεψα... αμα διαλυονταν κιολας... ουτε να το σκεφτομαι...

Συμφωνωωω.... ήμουν χαλια όταν έφυγαν... που να είχαν διαλυθεί κιολας... :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 4:32 pm

αν ειχαν διαλυθει θα μαραζωνα!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν θα ξαναβγαζαν τραγουδι με τη φονωλα ths hayley ???????????ουτε να το σκεφτομαι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εφυγαν.... :(
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Paramore Music :: All about Paramore!-
Μετάβαση σε: