Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Εφυγαν.... :(

Πήγαινε κάτω 
+5
ZIN
PaRasemi
Alex_Williams
Christy
Paraholic
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:47 pm

το ξέρω.... Rolling Eyes δεν με νοιαζει αν δεν την συμπαθούν. Είναι πολύ που δεν έχουν ως αγαπημένο μελςο την hayley. Αλλά να μην λένε αλλα και κανουν αλλα.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 9:18 pm

ναι δεν την εχουν σαν αγαπημενο μελος το δεχομαι.. αλλα οχι να την βριζουν.. πως λενε οτι τους αρεσουν οι paramore αν βριζουν την hayley??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 12:07 am

Σωστο... Rolling Eyes whatever...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
taylorluv

taylorluv


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 28

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 6:04 pm

Αναμενόμενο για τον Τζος παιδιά...Αν είχατε προσέξει στα live των τελευταίων χρόνων τα μούτρα του ήταν μέχρι το πάτωμα...Φαινόταν ότι δεν ήταν εκεί ψυχικά.Φαινόταν ότι κάτι δεν πήγαινε καλά...Επίσης η δήλωση που έκανε με τον αδερφό του στο blog του ήταν πολύ βαριά και σκληρή αλλά και ανούσια κατά τη γνώμη μου.Γι' αυτούς ακριβώς τους λόγους δεν θα μου λείψει ιδιαίτερα.Ο Ζακ όμως...ΠΟΛΥ!Ήταν από τους αγαπημένους μου εκεί μέσα....Επιπλέον εμείς εδώ στην Ελλάδα δεν τους είδαμε ποτέ! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 10:39 pm

Για να είμαι ειλικρινής, όσες φορες είχα δει τον τζος σε βιντεο από συναυλίες, πάντα ήταν με τα μουτρα μεχρι το πατωμα. Οποτε ποτε δεν μου έκανε εντύπωση, αν και καπως ήξερα οτι δεν πολυκολλαγε εκεί. Για τον zac μου ήρθε πολύ ξεκαρφωτο.... Rolling Eyes

Δεν μου φάνηκε ανούσια η δήλωση. Μπορεί να τσακωθηκαν και να διαφωνησαν πολύ γι αυτό, αλλά μου φάνηκε ότι ξεκαθαρισε τα πραγματα. Εστω και αν αυτά είναι ψέματα, έστω και αν είναι υποκειμενική ή λάθος, είναι ο λογος που έφυγαν, και χαρηκα που το διαβασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:12 pm

κοιτα βασικα και εγω το ψιλοπεριμενα οτι θα την κανει...
ειδικα στα live φαινοταν οτι δεν το χαιροταν οπως οι αλλοι.. δεν κουνιοταν καθολου..
ηταν κολλημενος στο μικροφωνο του... νταξει για τον zac δεν φαινοταν ιδιαιτερα γιατι ουσιαστικα καθοταν ετσι κι αλλιως.. αλλα πιστευω οτι εφυγε για να ακολουθησει τον αδερφο του... φανταζεστε να ηταν στη συνεντευξη που εδωσαν τωρα?? θα ηταν καπως περιεργο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:31 pm

Τον καταλαβαινω που έφυγε με τον τζος. Είναι αδερφια, και στη θεση του να ήμουν, πάλι θα εφευγα...Σαν προδωσια θα ηταν αν εμενε.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 10, 2011 3:30 pm

οντως θα ηταν σαν προδωσια αν εφευγε ο josh και εμενε ο zac ....λογικα ομως πρεπει να ηθελε και ο zac να φυγει αν κρινουμε απο την επιστολη του josh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 10, 2011 11:09 pm

οχι και προσωδια.. αν του αρεσε του zac γιατι να μην μεινει??
προφανως και οι 2 ειχαν καποιο πεοβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 1:57 pm

Κοίτα, για να φύγει στάνταρ κάτι τον ενοχλουσε. Αλλά δες το λιγο από την θαση τους, αν ήταν πολύ δεμενοι και αποφασισε ο ενας να φύγει, δε θα ηταν λίγο περιεργο να μην ακολουθησει και ο αλλος? Ειδικα αν τα πραγματα δεν είναι ροδινα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 2:52 pm

ναι το καταλαβαινω οτι θα ηταν περιεργο... απλα εννοω οτι αν του αρεσε του zac και δεν ειχε προβλημα... θα ηταν ηληθιο να φυγει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 11, 2011 6:47 pm

δικιο εχεις αλλα το λιγικο αυτο αφου εφυγε ο ενας bro τι θα κανε ο αλλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εφυγαν.... :(
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Paramore Music :: All about Paramore!-
Μετάβαση σε: