Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 εκτονωθείτε ελεύθερα!

Πήγαινε κάτω 
+7
ParaFanzFtw
paramore4life
Sisaki Cullen
Lukofotaki
Paraholic
Christy
PaRasemi
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 2:52 pm

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με υγεία, χαρά, ευτυχία, πολυ μουσική και ό, τι άλλο τραβαει η ψυχή σας!!Razz rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 4:11 pm

Καλη Χρονία παιδιά, με υγέια, και όλα τα υπόλοιπα θα ακολουθήσουν Smile

Good Luck Paramore !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 5:03 pm

Καλη χρονιααααααααααα!!!! Και χρόνια πολλά αν γιορτάζει κανενας!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 01, 2011 8:34 pm

καλη χρονια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:21 pm

καλα ειναι τα αγλικα εκτως αν τραγουδαει βαρβατος αμερικανος Razz ή ραπερ αμερικανος Razz δεν βγαζεις χριστο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:24 pm

χαχα πως τα λνε τοσο γρηγορα οι ραπερ??εγω εχω καταφερει ν μαθω τα λογια απ ενα song του eminem παλιοτερα xD δν θα το ξαναεπιχειρησω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:28 pm

εδω εγω μπερδευομαι στο ελληνικο hip-hop:P
και λετε και για ξενο... xd
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:32 pm

χαχαχαχαχ σωστο και αυτο!!νταξει μωρε το ελληνικο hip hop δεν ειναι κ τοσο καλο...κατα τ γνωμη μ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:36 pm

απαισιο ειναι βασικα.. εκτος απο μερικες εξαιρεσεις...

κολλημα μ αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 2:56 pm

τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τα σπαει αγρια !!!!!!!!!!!!!!!!!αν και δεν μαρεσει ο μηδενιστης αλλα τα σπαει το τραγουδι!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:01 pm

Το ξένο χιπ χοπ μου αρεσει παααααααααααρα πολύ, χορεύω εδώ και 3 χρόνια! Very Happy

Με το παρδον, αλλά το ελληνικο είναι, κατα 99% μ*****α.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:03 pm

μα ειναι μ****α...
δεν εχει τπτ ιδιαιτερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 3:05 pm

Μου έχει βαλει ένας φιλος μου να ακούσο το 10 ποντους τακούνι (την πρώτη φορα που φορεσα ψηλοτακουνα Rolling Eyes) και είχα μεινει... Ρε, τι βλακείες ακούνε??? Μόνο βρισιμο και τσόντα.... Rolling Eyes






Αχ, πολύ μου αρέσει που έχουμε ενεργά μέλη!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 02, 2011 6:47 pm

τουλαχιστον το ξενο ραπ εχει καποιο νοημα... μπορει οχι ολα.. αλλα σιγουρα περισσοτερα απο το ελληνικο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 1:44 pm

Το ραπ δεν με ξετρελαίνει... Το χιπ χοπ είναι καλύτερο, έχει διαφορα. Το χιπ χοπ έχει και μελωδία. Το ραπ είναι κυριως στιχοι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lukofotaki

Lukofotaki


Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 27
Τόπος : ιωαννινα
Ασχολίες : να βλεπω ταινιες (περ λυκοφως) και να ακουω paramoooore!!!!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 3:59 pm

Συμφωνω παιδιααααα.....τ ξενο χιπ χοπ κ ραπ κατι κανουν αλλα το ελληνικοοοοοοοο............ειναι απλα αθλιοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!γενικως δν τ πλ προτιμω τα ελληνικα τραγουδιααααααααα!!!!!!!!!!!!!ξενα (αγγλικα) για παντααααααααααα!!!!!!!!!!!! Very Happy Razz Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 4:06 pm

εμενα παιζει να μαρεσουν 6-7 τραγουδια hip-hop ή rap...δεν ειανι ωραια μ*****ες ...μονο heavy metal kai rock!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lukofotaki

Lukofotaki


Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 27
Τόπος : ιωαννινα
Ασχολίες : να βλεπω ταινιες (περ λυκοφως) και να ακουω paramoooore!!!!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 4:12 pm

rock κ alternative μ τρελαινουουουν.....μετα ειναι αναλογα τ τραγουδιιιι.......δλδ αν ειναι καποιο φοβερο heavy metal μπορει να μου αρεσει αλλα δν το προτιμω σαν ειδοοοοος!!!!!!!!!!! Very Happy yeah great
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 4:46 pm

βαλε στο youtube tear's don't fall....οτι πιο τελειο εχω ακουσει σε μεταλ !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 6:03 pm

Από μεταλ προτιμω συμφωνικο, πχ nightwish, within temptation. Τα σπάνε. Γενικά μου αρεσει το μεταλ, αλλά προτιμω ροκ..... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 6:05 pm

εγω μονο ροκ... αντε και λιγο μεταλ π.χ bullet for my valentine αλλα γενικοτερα μονο ροκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 6:08 pm

Εγώ περναω και φασεις που είμαι αποκλειστικά μεταλ.... Razz Αλλά το ροκ είναι το ιδανικό μου.... Δεν θα ακούσω bring me the horizon (γιαξ... :( ) αλλά αυτά τα ψιλογκοθικ με την πλήρη ενορχηστρωση μου αρεσουν τρελααααααααααα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 11:29 pm

κατι τελειως ασχετο...
μπορεις να κανεις καποια φωτογραφια αφισα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 1:27 pm

Πα την εικονα και ζητας να σουν την μεγενθυνουν σε ενα φωτοτυπείο. Μετα υπάρχουν και μαγαζια που σου κανουν αφισες, αλλά δεν ξέρω που ακριβως κτλ.

Νομίζω και εκεί που εκτυπωνεις ψηφιακες φωτογραφίες μπορούν να σου κανουν κατι, ρώτα καμια φορα! Εγώ έχω σπίτι ειδικο χαρτι για φωτογραφιες και βολεύομαι με αυτό, και ας είναι Α4....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 1:40 pm

οκ ευχαριστω... γιατι θελω καμια αφισα των paramore και δεν ξερω που αλλου να βρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
 
εκτονωθείτε ελεύθερα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: