Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 εκτονωθείτε ελεύθερα!

Πήγαινε κάτω 
+7
ParaFanzFtw
paramore4life
Sisaki Cullen
Lukofotaki
Paraholic
Christy
PaRasemi
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 01, 2011 10:12 pm

εε καλα δεν ειναι τα 10
απλα το περιμενα λιγοτερο βασικα..
καλα και εγω τον τελευταιο μηνα εχω πωροθει τελειως (ειδικα με το the kill)...
ειναι πραγματικα γαματοι... δεν παιζει να το χασω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 01, 2011 10:15 pm

Και εγώ έχω πορωθεί! Έχω παραγγείλει το beautiful lie, περιμένω να έρθει να το αγοράσω... ^^

Ερχομαι τριήμερη αθηνα!! Very Happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 01, 2011 10:34 pm

και εγω σκεφοτμαι να αγορασω τα cd τους αλλα βασικα εχει πρωτεραιοτητα το BNE :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
theodora

theodora


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 28
Τόπος : A8hna
Ασχολίες : Diabasma logotexnikwn bibliwn kai listening to music

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 1:08 pm

dn katalabainw pws mporei kapoios na mn 8ewrei ts paramore teleious...Ts latreyw,proswpika m anoi3an ta matia kai me ema8an na akouw musikh.Xwris aytous dn exw aytopepoi8hsh...Oso gia ta CD ts 8a edina ta panta gia n ta apokthsw... proskino
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 2:28 pm

Εγώ με το που πρωτοάρχισαν να μου αρέσουν τα πήρα τα cd... ^^ Αν εξαιρεσεις το awkif, που δεν το εβρισκα πουθενα... ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 09, 2011 5:49 pm

Παιδιά ψηφίστε την Hayley εδώ!! http://bit.ly/e9xokA ψηφίστε σήμερα ειναι η τελευταία μέρα!!!!!! Γιατι όλοι ξέρουμε πως Hayley > Avril ...πώς να το κάνουμε δηλαδή... :DD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 09, 2011 7:03 pm

βασικα μου την εσπασε που την βαλανε στο pop divas σε συγκριση με την avril...
που το ειδαν το pop??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 09, 2011 7:12 pm

Ισχύει...αλλα πιστεύεις οτι αυτός που φτιαχνει αυτά τα polls έχει ιδέα απο μουσική xD?
απλα θέλουμε να κερδίσει η Hayley...εξάλου έιναι διαγωνισμός για το ποιός έχει τους καλυτερους φανς όχι ποιός έιναι καλύτερος απο πλευράς μουσικής...
VOTE!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 09, 2011 10:15 pm

Huh...
Καμια από τις δύο δεν είναι ποπ...
Ψήφισα μία φορά, αλλά αυτό το poll είναι λίγο ανούσιο γενικοτερα... Rolling Eyes


Εχουμε κατάληψη εδωπέρα, δεύτερη φορά φέτος, λένε θα την κρατήσουν μεχρι το πάσχα
bye bye τριήμερη.... crying crying
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 7:07 pm

Ξαναψηφίστε!!! Η Hayley κερδίζει για πολύ λίγο!! (άν κερδίσει για λίγο θα είμαστε ο λόγος που θα κερδίσει xD!)
(ανούσιο τελείως, αλλα για κάποιον λόγο θέλω να κερδίσει >Very Happy)

---------------------------------------

Με τί αίτια η κατάληψη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 8:02 pm

Ε, οκ, και εγώ θέλω να κερδίσει, αλλά και πάλι δεν με απασχολεί και τόσο.... ^^


Άντε ντε... θέλουμε να χιονίσει και στα γιαννενα υποθέτω... (οταν χιονιζε στην αθήνα εδώ είχαμε ήλιο... Razz ) Όχι, σοβαρά, δεν έχουμε θέματα, για πλάκα κανουν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LostInSpace_Para

LostInSpace_Para


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 29

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 28, 2011 12:51 pm

...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://paramore-greece.com
HelenVCP_Love_Paramore!

HelenVCP_Love_Paramore!


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 26
Τόπος : Ωraiokastrο!
Ασχολίες : Βλεπω ταινιες, ακουω paramore, ταβανοθεραπεια και ονειροποληση, διαβαζω βιβλια!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 28, 2011 6:46 pm

Εγώ πάλι είμαι σπίτι. 15 από τους 27 συμμαθητές έχουν πάει τετραήμερη στη κέρκυρα. Εμείς κάνουμε μάθημα και εχω φορτωθεί το απουσιολόγιο=@
Καταλαβαίνω τον πόνο σου!='(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 1:20 pm

Πως και κάνετε μάθημα οι υπολοιποι???
Και γιατί είστε 27 άτομα???? Surprised
Α, και παίζει να κανουμε μαθημα το πάσχα... είχαμε κατάληψη μιαμιση βδομάδα..... -.-'''' όχι οτι με χάλασε, απλά ίσως να προτιμούσα εκδρομη και διακοπες του πάσχα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LostInSpace_Para

LostInSpace_Para


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ηλικία : 29

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 1:21 pm

Καλυτερα εκδρομη παρα καταληψη,κατα την γνωμη μου παντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://paramore-greece.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 1:29 pm

Ε, μα βέβαια ρε συ... 3 μερες μακρια από γονείς, ξενυχτι, φιλοι και έτσι.... Τώρα, στην κατάληψη, ολη μερα για καφέ ημασταν.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelenVCP_Love_Paramore!

HelenVCP_Love_Paramore!


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 26
Τόπος : Ωraiokastrο!
Ασχολίες : Βλεπω ταινιες, ακουω paramore, ταβανοθεραπεια και ονειροποληση, διαβαζω βιβλια!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 4:20 pm

δεν καταλαβα την ερωτηση σου'γιατι ειστε 27 ατομα?'.
Ειναι 15 στην εκδρομη γιατι αυτους ΔΙΑΛΕΞΑΝ!Εξωφρενικο???
Παντως δεν νομιζω να κανετε μαθημα. Ειναι ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ. Και θα πρεπει να παρουν αδεια απο το υπουργιο. Μεχρι να το γραψουν, μεχρι να το στειλουν, να το αποδεχτουν/αποριψουν, να το παραλαβεται, θα εχουν περασει οι διακοπες του πασχα (ετσι ειναι η ελληνικη κυβερνησηWink )!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εκτονωθείτε ελεύθερα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: