Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 εκτονωθείτε ελεύθερα!

Πήγαινε κάτω 
+7
ParaFanzFtw
paramore4life
Sisaki Cullen
Lukofotaki
Paraholic
Christy
PaRasemi
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 5:02 pm

Εμενα μου λες... έχω εκτυπώσει 3-4... Να πας και στο κεντρο τύπου, που έχει ξενογλωσσα περιοδικα. Βαζουν πολύ συχνα... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 6:13 pm

και εγω αυτο θα κανω...
θα αρχισω να εκτυπωνω... και αμα δεν ειναι και πολυ ακριβο θα το γεμισω το δωματιο μουRazz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 8:14 pm

εκτυπωσε καμια και για τον ξαδερφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 04, 2011 11:47 pm

μαζι θα παμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 11:17 am

ααααα οκ!!!!!!!!!!!!!1 rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 5:03 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 7:15 pm

δεν εσπασε η σιωπη ακομα.. στη 7 ιανουαριου 8α πουνε αλλα κατι ειναι και αυτο!!! thx που το ανεβασες

ασχετο η Hayley ηταν τελεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 05, 2011 7:23 pm

ε καλα ναι, αλλα τουλαχιστον ειπαν κατι! χαχ όλοι ήταν όπως παντα!Razz!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 1:44 pm

sorry για το διπλό Post....οι Paramore πήραν χθες βραβείο ως best rock band http://www.kerrang.com/blog/2011/01/paramore_clean_up_at_peoples_c.html Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:17 pm

ΝΑΙ!!!!! WIN!!!! αυτά είναι πέρασαν Linkin Park, Maroon 5, Daughtry, κλπ!!!!


ψήφησα και εγώ!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:20 pm

ετσιιιι!!!! yeah yeah yeah
δεν ηξερα καν οτι γινοταν και δεν ψηφισα... αλλα μπαβο τους!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:37 pm

KAI ΕΓΩ ψίφησα και ο Γιωργος αλλα δεν το θυμαται....στο είχα στειλει και έγραφες το όνομα!δεν θυμασαι?Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:44 pm

PaRasemi έγραψε:
http://www.mtv.com/videos/news/610434/hayley-williams-paramore-is-a-band.jhtml#id=1655227

Έσπασε η σιωπη!!!!!Very Happy επιτέλους!

δεν έσπασε ακριβώς η σιωπή, αλλά χαίρομαι που βγήκαν και είπαν κάτι σχετικά με αυτό! Τώρα σειρά έχει να πουν κατι για το μπλογκ του τζος! Very Happy



είχα ψηφισει καμια 50ρια φορες! rock
Μου την εσπασε τοσο που παντου είναι η εκλειψη και η rihanna.... Υπήρχαν τοσες καλύτερες ταινιες... Εντάξει, να πάρει ένα βραβείο, οκ. Αλλά καλύτερο το καστ της εκλειψης από την αλική? Καλύτερη η βλαμμενη η κριστεν και ο ρομπ από τον τζονι ντεπ, την ανν χαθαγουει, την καρτερ κτλ?? Μην λέμε βλεκείες.... angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:49 pm

PaRasemi έγραψε:
KAI ΕΓΩ ψίφησα και ο Γιωργος αλλα δεν το θυμαται....στο είχα στειλει και έγραφες το όνομα!δεν θυμασαι?Razz


χα0χα0χα0χα0:P
οκ τωρα το θυμηθηκαRazz


Παράθεση :
Αλλά καλύτερο το καστ της εκλειψης από την αλική? Καλύτερη η βλαμμενη η κριστεν και ο ρομπ από τον τζονι ντεπ, την ανν χαθαγουει, την καρτερ κτλ?? Μην λέμε βλεκείες....


φυσικα και δεν ειναι καλυτερο αλλα τα βαμπιρ εχουν περαση αυτην την εποχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 3:03 pm

Paraholic έγραψε:


Παράθεση :
Αλλά καλύτερο το καστ της εκλειψης από την αλική? Καλύτερη η βλαμμενη η κριστεν και ο ρομπ από τον τζονι ντεπ, την ανν χαθαγουει, την καρτερ κτλ?? Μην λέμε βλεκείες....


φυσικα και δεν ειναι καλυτερο αλλα τα βαμπιρ εχουν περαση αυτην την εποχη...

δεν λέω οτι δεν έχουν περαση ρε συ, αλλά ολη αυτή η παρανοια με το λυκοφως συγκεκριμενα μου την δινει ασχημα ωρες ωρες..... Evil or Very Mad υπαρχουν τοσα καλυτερα βιβλια με βαμπιρ, και πολύ λιγοτερο φλώρικα..... Καποτε ειχα τρελο κολλημα με το λυκοφως, αλλά ολο αυτό μου την έχει δωσει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 6:25 pm

σιγα ρε με τα βαμπιρ μην την δουν πολυ αυτα αντε πες οκ βιβλια αλλα στης ταινιες ....ο ρομπ ο batman kai o jacob το τσοπανοσκλυλο μου τη δινει τρελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lukofotaki

Lukofotaki


Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 27
Τόπος : ιωαννινα
Ασχολίες : να βλεπω ταινιες (περ λυκοφως) και να ακουω paramoooore!!!!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 1:04 pm

τι λετεεεεεε???????ο τζονι ναι ειναι κλτερος απο τν ρομπ....απο ολους βασικα αλλα σαν ταινια εκλειψη με 10000000000000!!!!!!και δν θελω να ξανακουσω κακη κουβεντααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ο καθενας με τη γνωμη του εγω τν βρισκω θεο φοβερο ηθοποιο και τν ταινια τελειαααα!!!!!!!πειτε οτι τ αλ σας αρεσει περ μν βριζετεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε τρ!!!! Evil or Very Mad angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 2:35 pm

οκ μην εξαπτεσαι Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 3:09 pm

πντως τις περισσοτερες αντιδρασεις τις προκαλεσαν οι fans....κανετε σαν τρελες (δεν μιλαω συγκεκριμενα) για αυτην την ταινια και τον ρομπερτ και κατανταει αηδια.....ισως γι αυτο κατακρινουν τοσο πολυ!ΟΚ δν ειναι και θεος ουτε η ταινια ειναι η καλυτερη που εχει βγει ποτε!

Λοιπον δειτε τη ειπε η hayley!!

yelyahwilliams

Speaking of @paramore stuff, we've nearly finished our 1st rough demo. Can't believe this is happening!

με λιγα λογια...σχεδον τελειωσαν το πρωτο demo και δεν το πιστεύουν!!Very Happy Very Happy

ΕΤΣΙΙΙ!! Heart2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:52 pm

Μωρέ, εχω δει τοσα αυτές τις μερες, και πλέον βλέπω τις φανς από το λυκοφως τοσο ψύχραιμες... Που να δεις πως κανει η αδερφή μου αν πουμε κατι για τον gayber.... Η λίλυ δεν είναι τιποτα... Razz

Ααααααχ, θελω να το ακουσωωωωωω!!!!!! Οσο τιποταααααααααααα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Ούτε εγώ το πιστεύω!! Razz rock Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:57 pm

καλα αλλο και αυτο με τον Bieber...ΕΛΕΟΣ!!!!στραβομαρα εχουν!?
καλα γενικα μιλουσα για τους fans οχι συγκεκριμενα!(οχι οτι και εμεις αν ακουσουμε βρισια για τους paramore δεν θα κανουμε τριτο παγκοσμιο :p)

κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατι μου λεει πως το cd θα ειναι πολυ ΤΕΛΕΙΟ!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lukofotaki

Lukofotaki


Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 27
Τόπος : ιωαννινα
Ασχολίες : να βλεπω ταινιες (περ λυκοφως) και να ακουω paramoooore!!!!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 6:16 pm

ααααχ....το τελειωσαν???!!τελειαααααα!!!!!!! Shocked proskino rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 6:51 pm

PaRasemi έγραψε:
(οχι οτι και εμεις αν ακουσουμε βρισια για τους paramore δεν θα κανουμε τριτο παγκοσμιο :p)

μπα, μην το λες. Εγώ απαντάω ευγενικά και τελειώνω την κουβέντα. Καθενας έχει δικαιωμα στην αποψη του και στο να την εκφράζει. Αν δεν μας αρεσει, δεν ακουμε... Smile

Λιλυ, δεν το τελειωσαν! Τελειωσαν το πρώτο demo!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 7:11 pm

Aν εχει σωστα επιχειρηματα οκ,αλλα αν μ λενε οτι η hayley ειναι ποζερι ενω αυτοι ακουνε τα ΑΡχιποζερια!!Ε ΟΧΙ!!τα πηρα τωρα:p καλα ειμαι! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 12:17 am

Εμενα δεν μου λένε τέτοια. Συνήθως μου λένε αυτοί που ακούνε βαρυ μεταλ οτι ακουω φλωριες. Ναι ρε φιλε, γουσταρω να ακούω φλωριες, που ειναι το προβλημα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εκτονωθείτε ελεύθερα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: