Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 εκτονωθείτε ελεύθερα!

Πήγαινε κάτω 
+7
ParaFanzFtw
paramore4life
Sisaki Cullen
Lukofotaki
Paraholic
Christy
PaRasemi
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 12:21 am

αα οχι αν μ το λεγαν αυτο χεστηκα! Razz καλα τους λες!!παντως τωρα που το θετεις ετσι και μου δινετε η ευκαιρια θελω να πω πως ποτε δεν με συγκινησε η Metal σαν μουσικη!καποτε ακουγα βεβαια αλλα πλεον δεν βρισκω το νοημα να ακουω,εφοσον δν μ αγγιζει...γνωμη μου!Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 3:16 am

Christy έγραψε:
Εμενα δεν μου λένε τέτοια. Συνήθως μου λένε αυτοί που ακούνε βαρυ μεταλ οτι ακουω φλωριες. Ναι ρε φιλε, γουσταρω να ακούω φλωριες, που ειναι το προβλημα????

χαχαχ καλά είσαι, το τί έχω ακούσει που ακούω paramore δέν λέγεται xD ειδικά απο αυτούς που δέν ξέρουν απο μουσική (αλλα και απο αυτούς που "ξέρουν"...)
πραγματικα, πιστεύω πως η μουσική είναι κάτι καθαρά πρωσοπικό, που δέν αφορά κανέναν, δηλαδή ο άλλος ακούει beatακια πριονίδια απο το πρωι μέχρι το βράδυ...εγώ την απεχθάνομαι αυτη τη μουσική, δέν θα κάτσω να του λέω συνέχεια τί ειναι αυτά που ακούς ρε Μ****α άκου λίγο paramore!!, αφού αυτή η μουσική του φτιάχνει την διάθεση , αφου αυτή η μουσική του αρέσει εμένα δέν μου πέφτει κανένας λόγος...Δέν τους πέφτει λόγος απλά αλλα επειδή άκρη δέν βγάζεις με τέτοια άτομα, τους γράφεις κανονικότατα, και τελος..δέν αξίζουν περεταίρω συζήτηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 1:28 pm

Καιτα, ολοι εχουν δικαιωμα να λενε την γνωμη τους, οποτε θα καθιοσω να την ακουσω, αν δεν βριζουν ασχημα και τετοια. Οπως θελω και εγώ να με αφηνουν να λεω την αποψη μου οσον αφορα φλωριες τυπου bieber κτλ. Κατι που ποτε δε γινεται, μιας και βαζουν ολοι τις φωνες (δειτε παραπανω... Razz ). Αλλά δεν πειραζει. Αν πεσεις σε λογικους φαν, παντα θα σε αφησουν να πεις την αποψη και θα απαντησουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 08, 2011 1:44 pm

Christy έγραψε:
Καιτα, ολοι εχουν δικαιωμα να λενε την γνωμη τους, οποτε θα καθιοσω να την ακουσω, αν δεν βριζουν ασχημα και τετοια. Οπως θελω και εγώ να με αφηνουν να λεω την αποψη μου οσον αφορα φλωριες τυπου bieber κτλ. Κατι που ποτε δε γινεται, μιας και βαζουν ολοι τις φωνες (δειτε παραπανω... Razz ). Αλλά δεν πειραζει. Αν πεσεις σε λογικους φαν, παντα θα σε αφησουν να πεις την αποψη και θα απαντησουν.

Ειναι άλλο να λές την άποψη σου χρησιμοποιόντας επιχειρήματα, χωρις να μιλάς επιθετικά, και άλλο να σνομπάρεις τον άλλον επειδή ακούει διαφορετική μουσική απο σένα αυτό είναι απλά μα****α...
Αλλα εάν κάποιος θέλει να κάτσουμε να συζητήσουμε γιατι εμενα μαρεσει αυτη η μουσική, γιατι αυτουνου του αρέσει η άλλη, με επιχειρήματα και να κάνουμε μια ανθρώπινη συζήτηση οπου ο καθένας λέει την γνωμη του, είμαι παραπάνω απο ανοιχτός σε κάτι τέτοιο και το επιδιώκω...αλλα οταν ο άλλος αρχίζει και σου λέει τι φλωριές ειναι αυτές που ακούς ρε!!! άκου λίγο "αληθινή μουσική" (το κλασσικό)
Και ειδικά όταν το ακούω αυτό απο άτομα που γνωρίζουν πράγματα για την μουσική, εκνευρίζομαι και λεω άστο αυτός είναι κολλημένος, ότι και να του πείς απλά θα εκνευριστείς περισσότερο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 2:20 pm

τα ιδια κι εγω.. δηλαδη δεν μπορω να καταλαβω.. τι τους ενοχλει που ακουμε αυτη τη μουσικη??


Παράθεση :
αλλα οταν ο άλλος αρχίζει και σου λέει τι φλωριές ειναι αυτές που ακούς ρε!!! άκου λίγο "αληθινή μουσική" (το κλασσικό)

νταξει μπορει καποιος να το φλωρικο αλλα αυτο νταξει το ανεχομαι... αυτο που πραγματικα μου τη σπαει ειναι που λενε οτι οι paramore ειναι για κοριτσια... επειδη ολοι τους εμαθαν μεσω του twilight λενε οτι ειναι και κοριτσιστικο συγκροτημα... αυτο ειναι το πιο σπαστικο απο ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 6:50 pm

όχι, εμένα με εκνευρίζει, αν το θεωρεί φλώρικο να το κρατήσει για τον εαυτό του, δηλαδή είναι σαν να σε λέει φλώρο χωρίς λόγο....Τι να πώ ίσως είμαι λίγο μιγιάγκιχτος...Razz

Αλλα ναί, το "οι Paramore είναι για κορίτσια" είναι τελέιως ότι νάναι....Δέν δίνω καν σημσία σε κάτι τέτοια άτομα, γιατι ξέρω οτι δέν θα βγάλω άκρη...
Σιγά μην κάτσω τωρα να προσπαήσω να πείσω στον κάθε κολλημένο οτι οι Paramore δεν είναι μόνο για κορίτσια...Έχω κι'αλλα πράγματα να κάνω στη ζωή μου Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ParaFanzFtw στις Πεμ Ιαν 13, 2011 6:01 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 7:23 pm

καλα ναι.. σιγα μην καθομαστε να ασχολουμαστε με τον καθε κολλημενο μαλ**α που λεει οτι να ναι... αυτοι ακουνε τη μουσικη τους και εμεις τη δικια μας (:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 10:44 pm

Αυτό με τα κοριτσια, το πιστευα και εγώ καποτε, να είμαι ειλικρινης. Αλλα εχω δει τοοοοοοοοσα αγορια που ακουν paramore, και τωρα μου φαίνεται καπως γελοιο...

Οσον αφορα την αληθινη μουσικη, δεν το έχω παι ποτε, αλλα πιστεύω ότι υπαρχει. Κατι σκυλαδικα που ακουνε καποι... ε, δεν τα λες και μουσικη... ούτε κατι ψευτο-μεταλ που δεν ακουγονται.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:07 pm

Ενταξει...εγω πιστευω πως αληθινη μουσικη ειναι αυτη που θα κουραστουν ανθρωποι για να την κανουν...τωρα ενας Dj που τα κανει με το pc εεε δν με συγκινει καθολου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:33 pm

Δεν θεωρειται ακριβως καλλιτεχνης ο dj.... Δεν την βγάζει αυτος τη μουσικη... Θα τον θεωρησω καλλιτεχνη αν η μιξη θα είναι πετυχημενη και θα βαλει τον κοσμο να χορευει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:36 pm

ε ναι δεν ειναι....beatakia kλπ που λενε πως ειναι μουσικη...και καποιοι ισχυριζονται πως ειναι καλυτερη απο την rock Και πιο δυσκολη(ελεος δλδ).....εε μν το παρακανουμε..ο καθενας τα γουστα του, αλλα να βλεπουμαι και λιγο μπροστα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:49 pm

Εεεε, είπαμε.... Razz Αυτά είναι μονο ωραία όταν είσαι στο παρτυ και θες να χορεψεις... Και εγώ μπορώ να φτιαξω τετοια μουσικη..... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:54 pm

εε ακριβως...το καλοκαιρι ειχα κανει ολοκληρη συζητηση πανω στ θεμα και δεν ελεγε ν καταλαβει το ατομο που τ ισχυριζοταν Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 09, 2011 11:56 pm

Αυτή είναι η ηλιθιοτητα! Νομίζουν ότι ακουν και ΤΗΝ μουσικη... Δεν λέω γιατι τους αρεσουν τα beatακια, αλλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 10, 2011 3:23 pm

οπως ειπατε οι dj δεν φτιαχνουν μουσικη κουνανε 2 πληκτρα στο pc ακι οτι βγει το του βαζουνε λογια.....και μη φανταστει οτι θλει και τελεια φωνη για να τραγουδησεις τετοια τραγουδια ..στα μισα λογια σου παραμωρφωνουν τη φωνη τα pc...

ενω η rock ειναι πραγματικη μουσικη με πραγματικα οργανα πραγματικους τραογυδιστες και γενικα ειναι πραγματικη !!!!! Razz Razz η rock ετσι και αλλιως ειναι πολυ παλιο ειδος τραγουδιου που μπορει να ακουστει παντα και παντου .....

οσον αφορα τα σκυλαδικα ..................... no! no! no!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 3:32 pm

λοιπον σημερα εχει τα γενεθλια του ο ξαδερφος μου (paramore4life) Smile

χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις!!! happy birthday happy birthday
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 4:05 pm

Χρονια πολλααααα Paramore4life!!!!!!!να τα εκατοστησεις Very Happy Very Happy και να συνεχισεις να ακους paramore!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 6:05 pm

happy birthday paramore4life ^_^

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 13, 2011 10:29 pm

thx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 14, 2011 4:50 pm

λίγο καθυστερημενα, αλλα χρονια πολλαααααα!!!!! Very Happy happy birthday
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 15, 2011 10:16 am

απ'το ολοτελα Very Happy rock rock thx!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 9:20 pm

παιδια ειμαι ακυρη!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ @ParaFanzFtw....:p πωω εισαι 20...ο μεγαλυτερος εδω μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 10:15 pm

χρονια πολλα και απο μενα ParaFanzFtw!! happy birthday
btw πως ειναι το ονομα σου?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Ιαν 17, 2011 12:33 pm

PaRasemi έγραψε:
παιδια ειμαι ακυρη!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ @ParaFanzFtw....:p πωω εισαι 20...ο μεγαλυτερος εδω μεσα!!

Ευχαριστώ πολύ!! ^^
χαχα ισχύει Razz καλα αν με δείς δέν μοιάζω 20 για κανέναν λόγο xD
@Paraholic Κωστας Smile
Το έχω πέι και στο topic : "Συστηθείτε" Razz
Ευχαριστώ παιδια να'στε καλα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκτονωθείτε ελεύθερα!   εκτονωθείτε ελεύθερα! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 18, 2011 2:18 pm

Παντα καθυστερημενη εγω.... Razz

Χρονια πολλααααααα!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy happy birthday Να τα εκατοστησεις!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εκτονωθείτε ελεύθερα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: