Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Novel American I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Novel American I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Novel American I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Novel American I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Novel American I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Novel American I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Novel American I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Novel American I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Novel American I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Novel American I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Novel American

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΤετ Φεβ 02, 2011 5:52 pm

Όπως μάλλον ακούσατε, ή όχι, αυτό είναι το όνομα του νέου συγκροτήματος του Josh, δέν έχει πιά σχέση με Paramore για αυτό το πόσταρα στο off topi προφανώς...Το έκανε post στο twitter και έβγαλε και ένα βίντεο
http://www.mtv.com/videos/news/618695/josh-farro-says-he-is-on-cloud-nine-with-new-band.jhtml?xrs=share_twitter

Στο οποίο εξηγεί πως όταν έφυγε απο τους Paramore δέν ήθελε όχι μόνο να ξεκιήσει καινούρια μπάντα αλλα δέν ήθελε τίποτα που έιχε σχέση με μπάντα γενικότερα, λέει πως τους τελευταίους μήνες που έπαιζε με αυτούς τους φίλους του που έφτιαξαν το συγκρότημα, ένιωσε ανανεωμένος και ξαναβρήκε την αγάπη του για την μουσική...και εξηγει πόσο χαρούμενος και ευτυχισμένος είναι...

Έχω στην άκρη του μυαλού μου οτι ίσως υπάρχει ένας βαθμός ειρωνείας ως προς τους paramore σε αυτά που λέει...αλλα δέν νομίζω..

Αυτά! Smile Εγώ ανηπομονώ να δώ πώς θα εξελιχθεί αυτό το συγκρότημα, εάν μου αρέσει η μουσική τους εννοείται πως θα τους στηρίξω οπως έχω πεί...και είμαι ενθουσιασμένος για αυτό!!

Γνώμες?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 30
Τόπος : θεσ/νίκη

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΤετ Φεβ 02, 2011 6:13 pm

δεν μου φανηκε ειρωνικος εμενα!anyway!:p ωραια...ελπιζω να ειναι κατι καλο και πρεπει ν τραγουδαει περισσοτερο γιατι οκ προχθες παρατηρησα τη δευτερη φωνη στα τραγουδια των Paramore και απλα εχει φωναρα!!Παντως οκ μ ψιλοετσουξε γιατι γινονται πολλες αλλαγες συνεχως.....anyway!καλη επιτυχια να εχουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΤετ Φεβ 02, 2011 6:17 pm

εμενα παντως μου φανηκε ειρωνικος...
και ειμαι μαλλον πολυ κακος αλλα δεν με νοιαζει τι θα κανει και πως θα εξεληχθει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΤετ Φεβ 02, 2011 7:23 pm

PaRasemi έγραψε:
δεν μου φανηκε ειρωνικος εμενα!anyway!:p ωραια...ελπιζω να ειναι κατι καλο και πρεπει ν τραγουδαει περισσοτερο γιατι οκ προχθες παρατηρησα τη δευτερη φωνη στα τραγουδια των Paramore και απλα εχει φωναρα!!Παντως οκ μ ψιλοετσουξε γιατι γινονται πολλες αλλαγες συνεχως.....anyway!καλη επιτυχια να εχουν
Έχει αρκετά καλή φωνή είναι η αλήθεια...εγώ πιστεύω πως η μουσική που θα βγάλουν , εάν είναι rock, θα μας αρέσει σίγουρα...μήν ξεχνάτε πως 50% της δουλειάς που μπήκε στην δημιουργία όλων των τραγουδιών των paramore είναι δική του...οπότε πιστεύω θα είναι του γούστου μας...
Ελπίζω να έιναι κάτι λίγο πιό προς την metal όχι πολλύ, σε φάση πολλά growls και slipknot κ τέτοια, απλά να έχει ορισμένα screamos και να έχει δυνατή κιθάρα..γιατι όλοι ξέρουμε οτι κανει πολλύ καλα screamos....

Επίσης πιστεύω πως ΔΕΝ θα έιναι ο lead singer για κανέναν λογο...κατα 90% θα είναι ο "αρχηγός" της μπάντας (frontman), αλλα θα είναι lead guitarist και backup vocals γιατι πολλυ απλά, αυτά ξέρει να κάνει!!!

Paraholic έγραψε:
εμενα παντως μου φανηκε ειρωνικος...
και ειμαι μαλλον πολυ κακος αλλα δεν με νοιαζει τι θα κανει και πως θα εξεληχθει....
Δεκτή η άποψή σου......Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 4:41 pm

ParaFanzFtw έγραψε:

Έχει αρκετά καλή φωνή είναι η αλήθεια...εγώ πιστεύω πως η μουσική που θα βγάλουν , εάν είναι rock, θα μας αρέσει σίγουρα...μήν ξεχνάτε πως 50% της δουλειάς που μπήκε στην δημιουργία όλων των τραγουδιών των paramore είναι δική του...οπότε πιστεύω θα είναι του γούστου μας...
Ελπίζω να έιναι κάτι λίγο πιό προς την metal όχι πολλύ, σε φάση πολλά growls και slipknot κ τέτοια, απλά να έχει ορισμένα screamos και να έχει δυνατή κιθάρα..γιατι όλοι ξέρουμε οτι κανει πολλύ καλα screamos....

Πroσωπικα χάρηκα που μπήκε σε αλλη μπαντα! Δεν θελω να χαθει από το προσκήνιο.... Δεν ξέρω αν μου φάνηκε ειρωνικος, πιο πολύ χαρούμενος, θα έλεγα.

Και εγώ ελπίζω σε κατι πιο ροκ, δεν θελω φλωριες.... Razz
Και θα ήθελα να τον δω να είναι βασικος τραγουδιστής, έχει φοβερη φωνη. Smile Δεν ξέρω, ανυπομονω να δω την δουλειά του. Το τραγούδι του ζακ δεν μου άρεσε, ελπίζω αυτός να κανει κατι πιο ροκ....


Γιωργο, δεν είσαι κακος, είναι γνωστο πως δεν τον πας.... Very Happy Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelenVCP_Love_Paramore!

HelenVCP_Love_Paramore!


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 26
Τόπος : Ωraiokastrο!
Ασχολίες : Βλεπω ταινιες, ακουω paramore, ταβανοθεραπεια και ονειροποληση, διαβαζω βιβλια!

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 12:46 pm

Δεν θα ειναι ο βασικος τραγουδιστης. ο τραγουδιστης νομιζω πως λεγεται Van Beasly η κατι τετοιο. Εμενα προσωπικα μου αρεσει η ιδεα του νεου συγκροτηματος.
Ανυπομωνω να ακουσω τα τραγουδια τους!!!!!!!!!!!! Very Happy great great great Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 12:51 pm

Ναι ο Josh θα παίζει κιθάρα... Πιστευω θα μας αρέσει πολύ η μουσική τους...αλλα απο οτι βλέπω θα αργήσουν ακόμα να βγάλουν κάποιο κομμάτι :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 29
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Novel American Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Novel American   Novel American I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 8:04 pm

Και εμένα μου αρέσει η ιδέα! Θελω ν τους ακούσω...! Τα demos θυμίζουν πολύ paramore, αλλά δεν πειραζει... ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Novel American
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: