Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Συγκρότημα..?

Πήγαινε κάτω 
+4
PaRasemi
Christy
Paraholic
ParaFanzFtw
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 21, 2011 3:37 pm

ΧΑΧΑΧΑ! ναι αρχισε drums christy!
μονο εναν μπασίστα χρειαζομαστε και εχουμε ετοιμο band
vocals: PaRasemi
guitar: me Razz (εχω βελτιωθει πολύ θα ανεβασω καιν)ουριο cover οπου ναναι)
drums : christy (and.or Paraholic (σε ξέχασα xD)
bass : (????)

χαχαχα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ParaFanzFtw στις Πεμ Ιουν 02, 2011 7:31 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 21, 2011 3:46 pm

χαχαχα ναι ωραια!δν πειραζει που μενουμε ολοι σε διαφορετικα μερη Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Μάης 22, 2011 1:25 am

εεελα μωρε λεπτομέρειες!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Μάης 22, 2011 3:55 pm

Christy έγραψε:
θα αρχισω ντραμς του χρονου!!! Very Happy είναι δυσκολο? παίζει κανενας?? :$


ωω αυτα ειναι!! τωρα θα εχουμε 2 drumer εδω περα Very Happy
εε και δεν ειναι και τρομερα δυσκολο.. το καλο ειναι οτι δεν εχει πολυ θεωρια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 27, 2011 11:25 pm

ψιλοαγχωνομαι να σου πω την αλήθεια γιατι θα ειμαι κ β λυκείου και θα με πλακώσουν τα φροντιστήρια..... αν και μου έχουν πει οτι δε θελει διαβασμα.... τι, να είναι πάνω από 2 ώρες την εβδομαδα ωδείο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 3:27 pm

κοιτα εγω ειχα ξεκινησει με 2 φορες την βδομαδα απο μια ωρα..
αλλα επειδη μετα δεν προλαβαινα το εκανα μια φορα την βδομαδα ενα 2ωρο..
αλλα δεν θα σου τρωει πολυ χρονο.. μια ωρα την μερα εξασκηση το πολυ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 11:40 pm

Κανεις ιδιαιτερα ή σε ωδείο? Και θα πρεπει να παρω κατευθείαν σετ με ντραμς? Στην αρχή δε θα κανει μονο στο ωδειο? Ποσο να κοστιζει?

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 4:48 pm

εγω κανω σε ωδειο.. και νομιζω πως τα ιδιαιτερα ειναι και πιο ακριβα.. δεν ειμαι και σιγουρος..
κανονικα πρεπει να παρεις κατευθειαν αλλα εγω τα πηρα κανα-δυο μηνες μετα..

μπορεις να παρεις αλλα εξαρτηματα (θα σου πει και ο καθηγητης σου) προσωρινα μεχρι να παρεις κανονικα ντραμς... δεν εξασκησε το ιδιο καλα.. αλλα απο το καθολου..

δεν γινεται να κανεις εξασκηση μονο στο ωδειο.. δεν φτανει χρειαζεται αναγκαστηκα και στο σπιτι..

τωρα εχει απο 300 ευρω μεχρι και 2000-3000 και ακομα πιο πολυ.. τα δικα μου εκαναν γυρω στα 600 δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο.. αλλα για αρχη μια χαρα ειναι.. και εσυ μπορεις να παρεις αρχικα καποια φτηνα και με τον καιρο παιρνεις και καλυτερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 11:34 pm


Παιδιά ανέβασα cover του Pressure!! Razz
Τσεκ ιτ αουτ!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 10:29 pm

γαμ**ε? :|
πολυ ωραιο ρε συ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 10:44 pm

Very Happy Ευχαριστώ !!!!
btw έχεις δοκιμάσει ποτέ να κάνεις drums cover σε κανένα τραγούδι?? όταν εξασκείσαι στο σπίτι παίζεις διάφορα τραγούδια η κάνεις ασκήσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 11:23 pm

ειναι πιο δυσκολο να παιξεις κομματι στα drums.. θελει πιο πολυ χρονο..
βασικα εξαρταται και απο το κομματι..
αλλα οχι.. προς το παρον μονο ασκησεις.. αν και θελω να κανω cover.. και στανταρ το πρωτο που θα μαθω ειναι το let the flames begin Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 12:23 am

Αυτά είναι...ανεβασε το youtube μόλις το μαθεις καλα !! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 1:48 pm

χαχαχα έκανα cover του Monster xD...ψιλοαποτυχία βγήγκε αλλα εντάξει ..
τσεκ ιτ ουτ αμα θέλετε Razz

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 03, 2011 2:26 am

νομιζω πως βελτιώθηκες αρκετα!!!βεβαια τετοια ωρα π τ ακουω δν εχω δυνατοτητα να τ βαλω δυνατα!! Smile νομιζω επρεπε ν αλλαξεις κουρδισμα!!Μπραβο παντως!θα τ ξανακουσω αυριο ν σου ολοκληρωμενη γνωμη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 03, 2011 2:35 am

https://www.youtube.com/watch?v=0bBRi6K-SEA&feature=related

Smile μια φορα καταφεραμε ν τ τραβηξουμε γιατι εσπασε η χορδημου!!Razz ο,τι μπορουσαμε κάναμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Αυγ 03, 2011 2:01 pm

1ον πολύ καλο το cover του Rolling in the deep!! Μπράβο σας!!! στο τέλος λιώσατε στο γέλιο αλλα δέν πειράζει σιγά Wink

Όσον αφορά το cover του Monster που έκανα εγώ , στην αρχή νόμιζα οτι ακουγόταν σωστά αλλα ηταν λάθος...θέλει Drop C κούρδισμα , για να ακούγεται σωστά, το έμαθα ακριβώς όπως το παίζει ο Taylor live, και αγούγεται πολές φορές καλύτερο...μήν κάνεις κάν τον κόπο να ξαναδέις αυτό, είναι fail θα το κατεβάσω απο το channel μου μόλις βρ'ω ευκαιρία και το ξαναβιντεοσκοπήσω ...

Επίσης χθές έμαθα το Let The Flames Begin απο το Final Riot...τα σπάει αυτο το τραγούδι κάποια στιγμή θα κάνω cover κ αυτουνου...


Επίσης ψάχνω να αγοράσω ένα πεταλάκι με καλό distortion και κανα δυό effects όπως delay κλπ...εάν ξέρει κάποιος κανένα πολύ καλο κ οικονομικό άς το πεί πλζ
...
αυτά Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathylgk




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 27
Τόπος : Ροδος
Ασχολίες : Μουσικη,θεατρο,χορος,photography

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ Αυγ 18, 2011 9:16 pm

εγω παιζω πιανο και λυρα 2 χρονια και ξερω παρα πολυ λιγο κιθαρα (δεν τρελαινομαι ομως για λυρα) ηταν αναγκαστικο να διαλεξω ενα παραδοσιακο οργανο στο μουσικο σχολειο που πηγαινα..ειμαι σε ενα μικρο συγκροτημα και τραγουδαω.~! =] βεβαια ειμαστε μονο 3 μελη κιθαρα φωνη και αρμονιο ψαχνουμε ατομα για drums και μπασο..! θελω να ξεκινησω μαθηματα φωνητικης φετος αλλα επειδη πηγαινω χορο (χιπ-χοπ,street dance) και θα εχω φροντιστηρια δεν ειναι σιγουρο angry Τ_Τ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 22, 2011 12:13 am

Σιγουρέψου για το τι σου αρεσει περισσοτερο κ διαλεξε!the choice is yours...αν και πιστεύω πως μπορείς ανετα να περιμενεις!βέβαια μετα μπορει κ να μην το αρχισεις ποτε!τι να πω!ο,τι κ να αποφασισεις καντο επειδη το θες πραγματικα Wink

@ParaFanzFtw θα ρωτήσω τον καθηγητή μου και θα σε ενημερώσω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ Αυγ 22, 2011 10:21 am

@PaRasemi ok thanks Wink

@kathylgk Τι ειδους φροντιστήρια θα έχεις? Για το σχολείο? Όπως είπε η PaRasemi είναι ανάλογα με το τί σου αρέσει περισσότερο, επειδη ακριβώς διστυχώς ο χρόνος δέν είναι άπειρος Razz και δέν προλαβαίνεις να κάνεις φροντιστήρια , σχολείο, μαθηματα φωνητικής και χωρό..(εκτός και εάν το πρόγραμμά σου είναι ετσι ωστε να τα προλαβαίνεις όλα δέν ξέρω κ πόσες ώρες την εβδομάδα παίρνει το καθένα) διάλεξε ότι πιστεύεις οτι σου αρέσει περισσότερο χωρίς να παραμελήσεις το σχολείο εννοείται Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 02, 2011 12:01 am

New cover!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathylgk




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 27
Τόπος : Ροδος
Ασχολίες : Μουσικη,θεατρο,χορος,photography

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:16 pm

τελικά δεν θα κάνω μαθήματα φωνητικής δεν μου φτάνουν οι ώρες..!έχω φροντιστήριο σχεδόν κάθε μέρα άλγεβρα,γεωμετρία,αρχαία και έκθεση θα πηγαίνω και χορό και δεν θέλω να το σταματήσω αλλά μου αρέσει να τραγουδάω θέλω πολύ να κάνω μαθήματα! δεν πειράζει θα περιμενω 3 χρονάκια να τελειώσω το σχολείο και μετά free!Razz δεν θα είναι αργά όμως να αρχίσω μαθήματα φωνητικής? ή δεν έχει σημασία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:24 pm

ποτε δεν ειναι αργα!σκεψου τοτε θα εχεις πολυ ελευθερο χρονο και θα αφοσιωθεις εκει!Ασε που θα εχεις καταληξει αν ειναι πραγματικα αυτο που θες!Επισης η μεταφωνηση ολοκληρωνεται γυρω στα 17,οποτε θα εισαι πανετοιμη Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathylgk




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 27
Τόπος : Ροδος
Ασχολίες : Μουσικη,θεατρο,χορος,photography

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:34 pm

μια χαρα τοτε!καλητερα πιο μετα =] ευχαριστω για τις πληροφοριες ! ααα και κατι αλλο χΡ πως αλλαζεις φωτογραφια? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συγκρότημα..?   Συγκρότημα..? - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:37 pm

τίποτα!!Smile πατα profil και μετα πανω γραφει καποu αβαταρ!πατα το και αλλαξε Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκρότημα..?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: