Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Fav Movies :)

Πήγαινε κάτω 
+3
paramore4life
Lukofotaki
Paraholic
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HelenVCP_Love_Paramore!

HelenVCP_Love_Paramore!


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 26
Τόπος : Ωraiokastrο!
Ασχολίες : Βλεπω ταινιες, ακουω paramore, ταβανοθεραπεια και ονειροποληση, διαβαζω βιβλια!

Fav Movies :) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fav Movies :)   Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 28, 2011 6:32 pm

twilight και harry potter.Black swan(αν και γενικοτερα δεν βλεπω πολλα θριλερ),p.s. I love you, remember me.
NΕΜΟ και πως να εκπαιδευσεται τον δρακο σας(no coment plz, εχω 2 ΟΛΟΚΛΗΡΑ μικροτερα αδελφια!!!)
TWILIGHT, TWILIGHT, TWILIGHT!!!
Απο σειρες CSI NEW YORK,Dr. House.
Προσωπικα το υφος του 'ειμαι ξανθος, καυτος και τα ξερω ολα' μου τη σπαει και ετσι δεν βλεπω CSI MIAMI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Fav Movies :) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fav Movies :)   Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 1:24 pm

Αχ, και ο Χάουζ είναι γαματοοοοος!!! Very Happy Γιατί τα άρχισαν πάλι από την αρχή όμως??? crying
Μου την έχει ψιλοδώσει το λυκοφως τώρα τελευταία.... Embarassed (που χάθηκε το λυκοφωτάκι?? Surprised )
Ο μαύρος κύκνος δεν ξέρω αν μου άρεσε.... Rolling Eyes
Δε βλέπω κινούμενα σχέδια, αλλα ο νεμο τα σπάει!!!! Razz Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HelenVCP_Love_Paramore!

HelenVCP_Love_Paramore!


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 26
Τόπος : Ωraiokastrο!
Ασχολίες : Βλεπω ταινιες, ακουω paramore, ταβανοθεραπεια και ονειροποληση, διαβαζω βιβλια!

Fav Movies :) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fav Movies :)   Fav Movies :) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 5:17 pm

ο Χαουζ ειναι οντως γαματοοοοος! Επισης μου αρεσει και ο Μονκ.
Μαλλον στον Χαουζ δεν μπορουν να αγορασουν τα υπολοιπα και ετσι μας βαζουν τις επαναληψεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Fav Movies :)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Off Topic :: off-topic-
Μετάβαση σε: