Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 Εφυγαν.... :(

Πήγαινε κάτω 
+5
ZIN
PaRasemi
Alex_Williams
Christy
Paraholic
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 12:46 pm

Εγώ πιστεύω πως αυτά που λέει είναι περίπου αλήθεια! Είναι υπερβολικός και το παρουσιάζει λες και η Hayley είναι ο πιο κακός άνθρωπος....οκ εγώ δέχομαι το γεγονός ότι η hayley έκανε ό,τι της έλεγε ο manager!και εγώ αυτό θα κανα στη θέση της.....ήταν 15 χρονών...τι περιμένανε να πει ''ααα όχι...θα περιμένω μέχρι να μας δεχτούν όλους!'' μπαα...δεν είχε την ωριμότητα να ξέρει τ θέλει και πως να αντιδράση. Επίσης πιστεύω πως οι γονείς της της έλεγαν ν κάνει σολο καριέρα!μπορεί ο πατέρας της να είπε αυτό που ισχυρίζεται ο josh στα υπόλοιπα μέλη, αλλά η hayley δν είχε καμία σχέση!Και επίσης ΑΝ η hayley ήθελε να φαινόταν μονο η ίδια....δν θα έλεγε ΠΟΤΕ και ούτε θα προσπαθουσε ν μας δείξει ότι είναι συγκρότημα!!ούτε hey josh θα λεγε,ουτε τιποτα!όσο για τις συνεντεύξεις...και εγώ είχα απορία για ποιο λόγο δν μιλάνε οι άλλοι...η τραγουδίστρια παντα έχει την πρωτιά ΠΑΝΤΑ!και δν λεω ίσως ήταν στημένο...όχι απο την hayley, αλλά από manager...και στο κάτω κάτω σε όλες τις συντεύξεις που έχω μιλάνε και οι υπόλοιποι!εγώ αυτά πιστεύω και όλο αυτό το σκηνικό με έκανε να καταλάβω πως οι paramore δεν είναι έτσι όπως νόμιζα....όμως το γεγονος οτι οι 3 τους μείνανε για να συνεχίσουν και μας σκέφτηκαν και δν αφήνουν αυτό που αγαπάνε(παρα τις δυσκολίες) με κάνει να σκέφτομαι πως ποτέ δεν θαύμαζα τζάμπα τους paramore και δν θα μετανιώσω ποτέ!Όλοι κάνουμε λάθη....ακόμα και τα πρότυπά μας!όλο αυτό με έκανε να δω πως είναι άνθρωποι σαν και εμάς και δεν ζουν στον τέλειο κόσμο....συνεχίζω να τους θαυμάζω(ίσως και περισσότερο τώρα), γιατί καταφέρνουν πάντα να ξεπερνούν τα εμπόδια!!

I' LL ALWAYS LOVE PARAMORE!!! I love you (άσχετο..πρέπει να βάλουμε καμία ακόμα καρδιά Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 2:29 pm

Κοιτάξτε, ένα δικιο το έχει, να λέμε την αλήθεια. Αλλά δεν νομίζω να φταίει για ολα η hayley. Δίκιο έχει η σεμι, ξεκινησαν από 15 χρονών, και να είχε την ωριμότητα, δεν νομίζω να τολμαγε να φέρει αντιρρηση, γιατι θα καταστρέφονταν όλα.

Το ότι ήταν στημενο, ήταν. Και αυτο μου την έχει δωσει σχεδον τοσο οσο το ότι πραγματικα ο τζος και ο ζακ έφυγαν. Επειδή όλοι μας είχαμε τελείως διαφορετική εντυπωση για το συγκροτημα, και, να ποια είναι η αλήθεια. Αλλά δεν νομίζω ότι η αυτή φταίει για όλα. Απλώς εχει την μεγαλύτερη δημοτικότητα, και ως αποτέλσεμα είναι και ο αποδιοπομπαιος τράγος.

Τώρα, όσον αφορα το ποιος μιλάει στις συνεντεύξεις και για το ποιος παίρνει την δημοσιοτητα... Ρίξτε μια ματια στους pretty reckless, και θα δείτε ότι η hayley δεν κανει τιποτα μπροστα στην taylor momsen... Rolling Eyes

Και θα ψάξω και για καμια καρδια... ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 2:52 pm

Φυσικά!Θα ήταν τεράστιο ρίσκο να πει όχι!Είχε την ευκαίρια να πραγματοποιήσει το όνειρο της και θα λεγε όχι!??? Ποιός θα το κανε??

πωπω ναι δν το είχα σκεφτεί!έχεις δίκιο christy...τη momsen δλδ τ θα την έκανε ο Josh?:p

ty:)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 2:59 pm

ρε παιδια μην τρελαθουμε ειναι το λογικο να εχει την μεγαλυτερη προσοχη ο τραγουδιστης...
30 second to mars, pretty reckless, tokio hotel, evanescence.... τοσα παραδειγματα...
δεν γινεται να μην εχει την περισσοτερη δημοσιοτητα ο τραγουδιστης....
ειναι αναγκαστικο να εχει αυτος την προσοχη γιατι αυτουνου το ταλεντο φενεται περισσοτερο....
του τραγουδιστη η φωνη φενεται..
κιθαρα ξερω να παιζω κι εγω που λεει ο λογος...
αλλα η φωνη ειναι το ιδιαιτερο....
αλλα μονο ο josh παρεξηγηθηκε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 5:45 pm

Έχω την εντύπωση ότι ο josh και ο zac έχουν περάσει αυτη την κατάσταση για περισσοτερο καιρό, οπότε λογικό ήταν να αγανακτήσουν. Αυτοί ξεκίνησαν το συγκρότημα και να έχουν τέτοια αντιμετώπιση? Και για τοσα χρόνια? Ούτε εγώ θα το δεχομουν.

Την momsen θα την είχαν πετάξει από το παράθυρο γιατί ο μανατζερ δεν φταίει ούτε στο τοσο. Δικά της καπριτσια είναι ολα... Αυτή έδιωξε όλο το παλιο συγκροτημα γιατι "δεν ήταν αρκετα cool, ούτε του γουστου της"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 5:48 pm

ας φευγανε απο την αρχη...
ή ας εδιωχναν την hayley αφου ηταν "δικο τους¨ το band....
ξαφνικα το θυμηθηκαν???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 5:55 pm

δεν νομίζω, απλώς τώρα έφτασε ο κομπος στο χτένι. Ίσως και η hayley να μην έφταιγε σε τίποτα, έτσι και αλλιως αυτή είναι το σημα κατατεθεν του γκρουπ και ομολογουμενως, ίσως η καλυτερη frontwoman που θα μπορουσαν να βρουν. Έτσι και αλλιως... φανταζεσαι ποσους φαν θα έχαναν αν έφευγε? Το 60% των φανσ είναι πιο πολύ φανς της hayley.

Ή απλώς τώρα τους την βάρεσε να φυγουν. Ετσι και αλλιώς, εχουν πει οτι ο τζος εχει δηλώσει πολλες φορες οτι φεύγει και ξαναγυρνούσε. Οπότε δεν ηταν και τοσο ξαφνικο...


Αν το έχετε προσέξει, στο facebook, josh και o zac είναι ακομα γραμμενοι ως μελη, ενώ εχουν γινει αρκετα ποστ από την σελιδα... τι γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 5:58 pm

οχι να την εδιωχναν τωρα...
στην αρχη.. οταν δεν ηταν πολυ γνωστοι...
αλλα τεσπα τωρα εγινε.... το ξεπερναμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:01 pm

δεν ξέρω γιατι, αλλά μου έχει δωθει η εντύπωση ότι στην αρχή δεν ήταν τοσο ασχημα τα πραγματα οσον αφορα αυτόν τον τομεα... μου φαίνονται όλοι κάπως ισοτιμοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:06 pm

αποκλειεται να ηταν ετσι..
ειδικα οπως τα λεει ο josh...
εχουν τοσες πολλες καλες στιγμες..
δεν γινεται να ηταν ολα προσποιειτα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:08 pm

αυτό λέω! Τοσο στημενο ούτε το next top model δεν είναι ρε συ! Οκ, αυτα που έχει ανεβασει σε βιντεο η fbr ίσως να είναι στημενα... αλλά όχι όλα... είναι λίγο απελπιστικο να το σκέφτεσαι αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:10 pm

δεν μπορει να ειναι ετσι...
απλα ειχε νευρα οταν τα εγραφε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:14 pm

το ότι είχε νεύρα? Σίγουρα. H hayley το παρουσιαζε λες και έφταιγαν αυτοί, αλλά δεν πειράζει, δεν έχουμε κιθαριστα και ντραμμερ, αλλά όλα είναι τέλεια.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:17 pm

ελα ρε...
η hayley o jereme και o taylor δεν ειπαν και τιποτα... γενικα εγραφαν..
δεν ειπαν "αυτοι φταινε" οπως ο josh..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 24, 2010 6:19 pm

Είπαν ότι μονο η hayley το είχε γράψει, και υπέγραψε και για τους 3... ενας λόγος που νευριασε ο τζος είναι αυτός πιστεύω... Δεν είναι οτι είμαι εναντιον της... απλώ θελω να πω οτι εχει δικιο να είναι νευριασμενος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lukofotaki

Lukofotaki


Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 27
Τόπος : ιωαννινα
Ασχολίες : να βλεπω ταινιες (περ λυκοφως) και να ακουω paramoooore!!!!!

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 29, 2010 7:35 pm

εγω παιδια το εμαθα οτν πρωτοβγηκεεεε γτ ημουν νετ απο τ κντ......και δεν μπορουσα να το πιστεψωωωωωωωω......................... :'( :'( :'( :'(
δεν θα ειναι τπτ το ιδιοοοοο................θα περιμενω ομως να το δω................ crying
αλλα κανενας δεν ροκαρει σαν τον zac στα drums!!!!!!! miss him already!!!!!!δω θα υπαρξει κλτεροοοος..........κ ο josh δν λεω αλλα....ο zac?????!!!!!!!!!!!σνιιιιιιιιιιιιιιιιιιφ.......................... crying crying crying crying crying
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 2:56 pm

Παιδιά, είναι πραγματικά τραγικό οτι έφυγαν τα 2 πολλύ βασικά και ιδρυτικά μέλη του συγκροτήματος,...θα μας λείψουν απίστευτά, ωστόσο πιστεύω οτι απογοητευτήκατε περισσότερο απο όσο πρέπει....
Να είμαστε ειλικρεινείς με τους εαυτούς μας, μονο η Hayley είναι αυτή που άν φύγει τελείωσε...αν φύγει η Hayley τέλος...αλλα η Hayley δέν έφυγε...

ναι οι paramore δέν θα είναι "ίδιοι" ξανα ποτέ, δέν θα υπάρχει ο josh να κάνει τα τέλεια screams στο My Heart, δέν θα υπάρχει το pressure flip ούτε το "Hey josh!" όλα αυτά θα μας λείψουν πολλύ,

ωστόσο κατα τα άλλα, εάν οι paramore βρούν άλλον drummer και αλλον κιθαρίστα θα μπορούν να παίξουν όλα τα τραγούδια τους μια χαρά και να συνθέσουν καινούρια...η Hayley είναι βασική στοιχουργός απο ότι ξέρω, και θα γράψει για άλλη μια φορά απίστευτους στοίχους...όσο για ητν μουσική, πιστεύω οτι ο Taylor και ο Jeremy θα τα καταφέρουν μια χαρά

Τώρα όσον αφορά το ποιός φταίει, αυτό δέν θα το μάθουμε ποτέ...Εάν αυτά που γράφει ο josh στο blog του είναι αλήθεια, σορρυ παιδιά , αλλα εγώ είμαι με τον Josh...
Δηλαδή διάβασα κάποια πράγματα εκει μέσα που ήταν τραγικά

π.χ. ο πατέρας της Hayley να τους εκβιάζει συνεχώς οτι εάν συμβεί τίποτα θα καταστρέψει την μπάντα, και οτι η Hayley ήταν η μόνη που άξιζε και ολοι οι άλλοι ήταν απλό backup....

Επίσης είπε οτι τα έφαγε όλα αυτά στη μάπα για αρκετά χρόνια, δέν ήθελε να φύγει, πιστευε πως δέν έπρεπε να πετάξει όλα αυτα στα σκουπιδια γιατι δούλεψε πολλύ σκληρα,
ωστόσο κάποια στιγμή ξεχύλισε το ποτήρι....

Ειλικρινα, ούτε εγω θα καθόμουν να ανεχτώ τέτοιες μαλ****ς παιδιά...
Το ξαναλέω...ΕΑΝ είναι αλήθεια, είμαι με τον Josh, χωρίς να λέω οτι φταίει η Hayley ή κανένας άλλος...απο ότι φαίνεται φταίει o πατέρας της Hayley και οι συγγυρίες περισσότερο απο οτι συγκεκριμμένα ατομα..
Δέν έχουμε όλα τα στοιχεία όμως, αυτή η ιστορία έχει 5 διαφορετικές μεριές, άρα δέν μπορουμε να πούμε ποιος φταίει και γιατί έγινε αυτό που έγινε.....

Κρατάμε το κεφάλι ψηλά, και τους στηρίζουμε όπως ξέρουμε εμείς οι Parafans!!!
Και αφού βλέπω πως η Hayley και οι υπόλοιποι δέν τα έχουν παρατήσει, απεναντίας έχουν όρεξη και αυτοπεπίθηση, δέν ανησηχώ πολλύ....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 3:10 pm

Καλά εννοείτε πως αν έφευγε η hayley πάνε όλα!! Οι Paramore δεν ήταν όπως παλιά εδω και αρκετό καιρό..μετά το decode όλα ήταν διαφορετικά!Όμως ό,τι και να έγινε πρέπει να τους στηρίξουμε....στο κάτω κάτω είμαι σίγουρη πως η μουσική τους θα συνεχίσει να είναι έμπνευση σε πολλούς απ εμάς. Ο Josh πιστεύω πως ήταν και τσαντισμένος και υπερβολικός!Μπορεί να ναι έτσι όπως τα λέει, αλλά δν είναι καθόλου αντικειμενικός!Κατα τη γνώμη μου όλοι έχουν ένα μερίδιο ευθύνης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 3:42 pm

κι εγω λεω οτι ο josh ηταν τσαντισμενος..
δεν μπορει να ηταν ολα αυτα αληθεια...
και δεν γινεται νομιζω να προσποιειται ολο αυτον τον καιρο...
ειναι λιγο παραλογο...
και βασικα νομιζω οτι ειναι λαθος αυτο που εχει αρχισει δηλαδη "ειμαι με την hayley" "ειμαι με τον josh"...
κανονικα ολη θα επρεπε να "ειμαστε με τους paramore"
οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 3:50 pm

Paraholic έγραψε:
κι εγω λεω οτι ο josh ηταν τσαντισμενος..
δεν μπορει να ηταν ολα αυτα αληθεια...
και δεν γινεται νομιζω να προσποιειται ολο αυτον τον καιρο...
ειναι λιγο παραλογο...
και βασικα νομιζω οτι ειναι λαθος αυτο που εχει αρχισει δηλαδη "ειμαι με την hayley" "ειμαι με τον josh"...
κανονικα ολη θα επρεπε να "ειμαστε με τους paramore"
οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει...

Εντάξει έχεις δίκαιο, απλά επειδή η μουσική τους έιναι κάτι το οποιό έχουμε λίγο πολύ υοθετήσει, το να "διαλυθεί" μια μπάντα που είναι τοσο σημαντική για μάς μας φέρνει σε σημείο να αναζητούμε το "γιατί" και το "ποιός φταίει" με αποτέλεσμα να παίρνουμε μεριές και να λέμε "είμαι με αυτον"
Αλλα έχεις δίκαιο, το θέμα εδώ είναι οι Paramore και οτι δέν διαλύθηκαν ενώ θα μπορούσαν απλά να πούν "Παιδιά ώς εδώ ήταν δέν έχουμε πιά lead guitarist ούτε drummer, τελείωσε..." και να τραβούσαν πιστόλι στο συγκρότημα....Πράγμα το οποίο δέν κάνανε και τους επιδοκιμάζω ιδιαίτερως για αυτό....θέλει κότσια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 4:20 pm

το καταλαβαινω αυτο..
οτι ψαχνουμε ποιος φταιει και γιατι..
και εγω ελεγα οτι ειμαι με την hayley..
απλα λεω οτι δεν ειναι σωστο...
και επισης δεν νομιζω να διαλυονταν.. αν ηταν να διαλυθουν θα ειχε ηδη γινει και η hayley θα εκανε σολο καριερα... αλλα κατι τετοιο δεν θα γινει το εχει πει πολλες φορες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 4:34 pm

Ίσως να φταίει οτι η Hayley είναι υπερβολικά καλή κ αγαθή και δέν μπορεί να πεί εύκολα όχι, γιατι η πίεση που πρέπει να δέχεται απο ,τα μέλη της μπάντας, τους γονείς της, τον manger , την δισκογραφική εταιρία...είναι απίστευτα μεγάλη....

Έχεις δίκαιο, αν ήθελε η Hayley θα είχε σπάσει την μπάντα προ πολλού...Για αυτό λέω, επειδή δέν τα ξέρουμε όλα, δέν μπορούμε να πούμε ποιός φταίει...απο ότι διάβασα στο blog του Josh ο Jeremy έφυγε και ξαναγύρισε 2 φορες...wtf??....ποιός ξέρει τι παιζόταν ......

Όλα αυτά αποδεικνύουν οτι δέν έιναι εύκολη υπόθεση ένα συγκρότημα...και με κάνει να τους εκτιμώ ακόμα περισσότερο που μετά απο τόσες φουρτούνες κατάφεραν να μείνουν συγκρότημα...

O Taylor εντομεταξύ ήταν απο τα πρώτα μέλη του συγκροτήματος...το blog λέει κάτι τρελλά....ίσως το μεταφράσω εάν βρώ χρόνο , για να το διαβάσουν και όσοι δέν ξέρουν καλά αγγλικά, γιατι πραγματικά λέει μέσα ένα σωρό απίστευτα πράγματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 4:44 pm

βασικα για μια 15χρονη.. τοση δημοσιοτητα ηταν υπερβολικη.. αναγκαστικα θα εκανε οτι της ελεγε ο manager της...

και ο jeremy εφυγε 2 φορες?? 1 εγυγε οταν εβγαζαν το awkif.. ποτε ξαναφυγε??

εχουν περασει τοσα και ακομα ειναι μαζι... και ολα για να μας... τουλαχιστον ετσι λενε... που ελπιζω να ειναι και αληθεια... δεν γινεται να μην τους θαυμαζεις... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 5:22 pm

Μετά ξαναέφυγε ο Jeremy(μετα απο το final riot!), και λιγο πρίν το Brand New Eyes, η Hayley έπεισε τους υπόλοιπους να τον δεχτουν πίσω, και οι υπόλοιποι έπεισαν την Hayley να φέρουν τον Taylor ο οποίος ήταν στο συγκρότημα απο την αρχή...Ο Taylor έχει και έναν αδελφό, και ίσως φέρουν αυτόν για Rithm, θα είναι τέλειο...αλλα και λίγο ειρονικό, γιατι θα έιναι 2 αδέλφια πάλι στο συγκρότημα.. xD

Αυτό που κλαίω εγώ είναι το οτι δέν πρόλαβα να τους δώ live.......
αλλα ας μήν ξύνουμε άλλο πλυγές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εφυγαν.... :(   Εφυγαν.... :( - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 30, 2010 6:05 pm

:| :| :|
δεν ηξερα οτι ειχε ξαναφυγει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
 
Εφυγαν.... :(
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Paramore Music :: All about Paramore!-
Μετάβαση σε: