Greek ParaFans
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Greek ParaFans

Το ελληνικό forum για τους Paramore που αγαπάμε για την μουσική που μας προσφέρουν!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Fav bands and songs
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:36 am από MisguidedGhost

» Γνωριμια με τους Paramore
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:23 am από MisguidedGhost

» Riot!!!!!!
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:13 am από MisguidedGhost

» Brand New Eyes
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:10 am από MisguidedGhost

» Καλωσορίσατε!!
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2015 2:07 am από MisguidedGhost

» Απο που βγαίνει το nickname σας;
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 5:14 pm από ParaNtinos

» Συγκρότημα..?
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:52 am από PaRasemi

» FBR15 Anniversary Concert and *Renegade*
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:46 am από PaRasemi

» The last word
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 10:36 am από PaRasemi

» Song vs Song
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 06, 2011 11:43 pm από PaRasemi

» *ονομα του καινούριου δισκου*
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιουλ 29, 2011 4:58 pm από Lukofotaki

» Flash Catalyst or Dreamweaver?
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 27, 2011 3:08 am από Επισκέπτης

» Best pic!!
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 5:22 pm από ParaFanzFtw

» PARAMORE MONSTER (TEASER)
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 19, 2011 5:28 pm από Christy

» Teen choice awards 2011
*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02, 2011 1:05 pm από HelenVCP_Love_Paramore!


 

 *ονομα του καινούριου δισκου*

Πήγαινε κάτω 
+4
Lukofotaki
Sisaki Cullen
Paraholic
Christy
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramore4life

paramore4life


Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ηλικία : 27
Τόπος : Santa !!!
Ασχολίες : κι8θαρα μπαλα κι πανω απο'ολα ΑΕΚ!!

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 16, 2011 7:42 pm

δεν το χα σκεφτει αυτο με τους στιχους πολυ εξυπνο!!!!! rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 20, 2011 3:11 pm

ουτε εγω το χα σκεφτει...
πολυ καλο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 20, 2011 11:34 pm

Ούτε εγω το είχα σκεφτει!
Genius!
Αχ, θέλω να το ακουσω και αυτοοο!!!! Μου αρεσει που δεν κολλανε στα ιδια και αλλαζουν λίγο! Οκ, δεν μας είχαν συνηθισει σε τετοιους στιχους, αλλά δεν είναι απαραίτητα κακο αυτο.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 10:16 pm

παντως ισως ειναι και τυχαιο!:p μπορει πλα να της βγαινει ετσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 4:37 pm

Και αυτό ώραιο είναι! Καλύτερα να μην το κανει επιτηδες. Θα μου την έσπαγε αν κολλούσε επιτηδες στα ίδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 5:21 pm

ναι βσκ...δν νομιζω να κανει <<στυσιμο>> απλα της βγαινουν ετσι!δεν ειναι και απιθανο να χρησιμοποιεις καποιους ιδιους στιχους στα τραγουδια κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 6:18 pm

Πολλοί το κάνουν,π.χ. οι Breaking Benjamin χρησιμοποιουν την λέξη Break σχεδόν σε όλα τα τραγούδια τους.. xD δέν με ενοχλεί εμένα...δίνει χαρακτήρα στο συγκρότημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 6:49 pm

εγω δεν πιστευω οταν το χουν προγραμματισμενο...δεν λεω πως με πειραζει απλα τσ βγαινει κ δεν τ αλλαζουν γτ δν εχουν προβλημα μπορει καποιοσ αλλος να μν ηθελε ν κανουν ετσι τσ τιτλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 3:58 pm

Το να το κανουν επιτηδες είναι ωραίο, τους δινει στυλ... Αλλά να μην το κανουν επειδη εχουν στερεψει από ιδεες.... :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 02, 2011 5:29 pm

μην ειμαστε απαισιοδοξοι...
σιγα μην εχουν στερεψει απο ιδεες Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 4:26 pm

Και βεβαια δεν έχουν στερεψει από ιδεες! Θα φαινόταν! Γνικοτερα μιλούσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 21, 2011 10:11 pm

************************************************
Tι σας έχω? Very Happy

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Studioa

Για όσους δεν κατάλαβαν, μπήκαν στο στούντιο! Ηχογραφούν τραγουδια!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 28, 2011 9:31 am

Χχαχα!!! ΝΑΪ! Το είδα και εγώ..είχαν κάνει και live online streaming εκείνη την μέρα μέσα στο studio...πόσο θεοί έιναι...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ Μαρ 28, 2011 9:10 pm

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 1:15 pm

ΠΟΛΥ ΘΕΟΙ!
Φίλε, έκαναν 7 ώρες συνεχομενα live streaming! Shocked Shocked
Δεν ξέρω τι άλλο είπαν, το έχασα.... :/ Ασε που δε θα καθομουν 7 ωρες... Razz
Τσεκάρετε και αυτά. Στίχοι από τα καινούρια τραγούδια... Smile Τι λέτε?

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 27, 2011 11:23 pm

****************************
ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ!

Αφου αγνοήσατε το προηγούμενο ποστ μου.... Razz

Ακούσατε το monster? Απόψεις? Παιδια, παίζει να είμαι και η μοναδική, αλλά δε με ξετρελανε.... :S δεν ξέρω, σαν κατι να λείπει......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 2:24 am

Ήταν τόσο απίστευτο.......................το έβαζα συνέχεια για να το ακοουσω καλα κ να σχηματισω γνώμη.............

Απλά φαντάστηκα solo του Taylor μετα απο το refrain κ νταξει ......πορωση απλα

πιστεύω οτι θα είναι πάρα πολύ καλό το full version....
Το οτι θα ειναι στο soundtrack των Transformers 3 είναι λίγο άκυρο, αλλα γιατί όχι?....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 9:52 am

ουτε κ μενα στν αρχη με ξετρελανε :S πραγματικα!αλλα μετα τ εβαλα αρκετες φορες και μαρεσειιιιιι Very Happy αν κ πρεπει ν το κθσω ολο για να βγαλω γνωμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 3:25 pm

εμενα παιδια απο την πρωτη φορα που το ακουσα μου αρεσε..
δεν ξερω αλλα μου θυμιζε πολυ τα παλια.. riot και awkif...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 10:42 pm

αυτο ειναι το ωραιο!!παντα πιστευα οτι τα παλια ειναι τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 11:36 pm

Το εχω ακούσει 50 φορες από όταν πρωτοβγήκε, οκ, ωραίο είναι. Πιστεύω ότι ολοκληρο θα είναι χιλιες φορες καλύτερο, αλλά και πάλι προτιμω decode.... :S

Δεν μου φαίνεται τοσο ακυρο για transofrmers. Ολο αυτό με το monster, μου κολλάει. Αν και νομιζω οτι φαινεται παρα πολύ ότι το γραψανε ειδικα για την ταινια και μου τη σπαει καπως.... :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaRasemi

PaRasemi


Αριθμός μηνυμάτων : 267
Ηλικία : 29
Τόπος : θεσ/νίκη

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 11:44 pm

βασικα για των Josh kολλει παντως!και τ decode γ τν ταινια τ γραψανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christy

Christy


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ηλικία : 28
Τόπος : Ιωαννινα
Ασχολίες : Music, Dance, Shopping, Computers, Movies

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 03, 2011 11:31 pm

το decode, αν εξαιρεσεις κανα δυο σημεια, δε φαινεται και τοσο οτι είναι γραμμένο αποκλειστικά για την ταινια... :S

ΔΕΝ θα αναφερθω στον τζος. Αυτό το πράγμα που με καθε ευκαιρία τους βριζει και τους προσβάλλει είναι ανώριμο, άσχημο και απρεπες (σαν καθηγητρια ακούστηκα αλλά τεσπα.... Razz )

θέλω να πω.... κάτσε ρε φίλε, οι paramore δεν σε έκαναν διασημο και αυτό που είσαι σήμερα? Μπορεί να μην σου αρέσει το που έφτασαν αλλά τουλάχιστον δεξου το και σεβάσου την επιτυχία τους! δεν κερδιζει κάτι με αυτό! Μονο χανει φανς! Απόρώ πως υπάρχει κομα κοσμος που τον υποστηριζει, ακομα και τωρα που οι novel american πάνε από το κακο στο χειροτερο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ParaFanzFtw

ParaFanzFtw


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens, Greece
Ασχολίες : Computer Programming, Electric Guitar

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 12:18 am

ΟΚ, πρώτα θα αναφερθώ στο τραγούδι....ήταν πάρα πολύ ωραίο παιδιά, το ακούω για 4η φορά μου αρέσει πολύ, θέλω λίγο παραπάνω κιθάρα απο τον Taylor, αλλα ήταν πραγματικά απίστευτο...ξεπέρασε τις προσοκίες μου μπορώ να πώ...

όσον αφορά τα lyrics το τραγούδι λέγεται μέν monster και ο κόσμος το συνδέει με transformers κλπ......εντάξει όποιος έχει ιδέα για το τί είναι paramore, ξέρει οτι το 98% των lyrics πάνε στον Josh....

@Christy πότε τους έβρισε???...πές μου μία φορά, γιατι ακούω πολλούς και το λένε αλλα δέν έχω δέι να τους βρίζει ίσα ίσα, δέν ασχολείται καθόλου, και σε 2-3 βίντεο που έιχε βγάλει το mtv στην αρχή όταν πρωτοέφυγαν, είπε οτι ελπίζει στο μέλλον να τα ξαναβρούν σαν φίλοι και να μήν υπάρχει αντιπάθεια....Εγώ τον στηρίζω ακόμα, γιατι δέν έχω δεί να κάνει κάτι κακο....μία φορά στο twitter είπαν όλοι οτι είχε πέι σε μία συνέντευξη του " I don't miss Paramore one bit" που ύστερα έγραψε οτι δέν είπε ποτέ αυτές τις λέξεις...
Εάν τους έχει βρίσει δημοσίως και δέν το έχω καταλάβει πείτε τό μου για να σταματήσω και εγώ να τον στηρίζω....Razz

Όσο απίστευτο και πιστεύω πως έιναι το monster, Πιστεύω οτι όλα αυτά τα υπονοούμενα δέν θα έπρεπε να υπάρχουν...δηλαδή εντάξει...είναι λίγο υπερβολή...εντάξει να πούν αυτά που νιώθουν...αλλα νομίζω οτι οι προσβολές ήταν λίγο τραβηγμένες..."Now that you're gone the world is ours" εντάξει αυτό λέει σε είχαμε χεσμένο απο την αρχή, και τώρα μας άδειασες την γωνιά....

Τέλοσπάντων δέν μου αρέσει καθόλου να επαναφέρω κλεισμένα ζητήματα αλλα οι ίδιοι το επανέφεραν...και είπα να ποστάρω τισ σκέψεις μου

Θα το ξαναπώ...το τραγούδι είναι απίστευτο... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraholic
Admin
Paraholic


Αριθμός μηνυμάτων : 486
Ηλικία : 28
Τόπος : a8ina ;)
Ασχολίες : PARAMORE, drums, music, friends

*ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: *ονομα του καινούριου δισκου*   *ονομα του καινούριου δισκου* - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 9:42 am

το τραγουδι ηταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ.. απο την 1η φορα που το ακουσα πορωθηκα με το κομματι..
ο josh δεν τους βριζει ακριβως αλλα βγαινει και λεει συνεχεια μαλ***ες.. αμεσως μετα που βγηκε το τραγουδι ειπε "for what profit is it to a man if he gains the whole world and loses his own soul" και εχει βγει και εχει πει πολλα.. απο τοτε με το statement μεχρι σημερα ακομα συνεχιζει..

δεν νομιζω πως ειναι υπερβολη.. ειναι ενας τροπος να αντιδρασουν και αυτοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paramoregreekfans.forumgreek.com
 
*ονομα του καινούριου δισκου*
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek ParaFans :: Paramore Music :: Albums!-
Μετάβαση σε: